Ar su parlamentarais susiję skandalai pakeitė jūsų požiūrį į Seimą?

Šią savaitę suėjo metai, kai Seimas pradėjo savo darbą. Gyventojų apklausos liudija, kad rinkėjų lūkesčiai, susiję su partijų pažadais dirbti taip, kad mūsų gyvenimas gerėtų, liko nepateisinti –  beveik pusė apklaustųjų šio Seimo darbą vertina blogai ir tik kas aštuntas – teigiamai.
Nuo pat kadencijos pradžios šį Seimą krečia skandalai, kuriuos parlamento vadovas Viktoras Pranckietis vertina kaip išgryninimo procesą.
Mažeikiškių klausėme, kaip su Seimo nariais susiję skandalai pakeitė jų požiūrį į šalies parlamentą.

Jonas. Sigito Strazdausko nuotr.

Jonas, pensininkas:
– Kiekvienas privalome dirbti tą darbą, kurį sugebame, viską reikia atlikti sąžiningai. Tačiau, kaip rodo įvykiai, kai kurie žmonės Seime savo darbo atlikti nesugeba arba net neturi noro. Tada kyla klausimas, ko jie ten sėdi, matyt, tai jiems tik galimybė gauti „lengvų“ pinigų. Reikia sureguliuoti mechanizmą, kad būtų lengviau tokius narius lengviau iškrapštyti iš „šiltų“ vietų.
Dėl Balsio, kuris girtas vaikšto į Seimą, nėra ko ir kalbėti… Koks gali būti darbas „su kvapeliu“, ir nesvarbu, ką ir kur tu dirbtum – ar Seime, ar su kastuvu.

Artūras Mitkus. Sigito Strazdausko nuotr.

Artūras Mitkus:
– Tokie skandalai manęs jau nebestebina. Problema yra kita: iš pradžių, išrinkus į valdžią, yra daug pažadų, o patekus į Seimo nario kėdę, šie pažadai kažkodėl užmirštami ir, žiūrėk, jau vyksta vienas skandalas po kito.
Svarbiausia, kad keisti šių seimūnų, atrodo, nebėra kuo. Mums kyla tokia mintis – koks skirtumas, kas ateis į valdžią, vis tiek ką nors „prisidarys“?
Iš principo dabar žadu nebebalsuoti.

Andrius Kupriščenko. Sigito Strazdausko nuotr.

Andrius Kupriščenko, automobilių remontininkas:
– Na, Lino Balsio skandalas gerokai sutrikdė: negražu seimūnui ateiti neblaiviam į darbą, tačiau stebina ir kita galimybė – juk gali viskas taip išsirutulioti, kad jis gaus nedarbingumo lapelį, visiškai nenukentės ir toliau leis įstatymus.
Piktina ir tai, kad paprastas žmogelis, bet kurioje darbovietėje įpūtęs tokias promiles, paprasčiausiai tą pačią dieną būtų atleistas iš darbo.
Į rinkimus eisiu, tačiau teks gerokai pasukti galvą, kas gali mums atstovauti.

Karolina. Sigito Strazdausko nuotr.

Karolina, senjorė:
– Manęs tie parlamentarų skandalai, galima sakyti, visiškai nepaveikė: mano nuomonė apie Seimo darbą niekada nebuvo teigiama, tad ir toliau išliks tokia.
Manau, tų skandalų dar bus ne vienas ir tai tikrai nekelia valdžios reitingų.

Romualda Andrikienė. Sigito Strazdausko nuotr.

Romualda Andrikienė, senjorė:
– Ramiai negaliu žiūrėti į Seimo darbą – visi jie nervina, baisu darosi: gauna didžiules algas, tačiau dažniausiai Seime sėdi tik dėl to, kad galėtų savo problemas – tiek asmenines, tiek verslo – spręsti. Visiškai nematau sprendimų, kurie padėtų paprastiems žmonėms gyventi geriau, vis kažkas nutariama, „prastumiama“ taip, kad arba asmeniškai, arba kokiai nors verslo grupei būtų paranku.
Jau dabar net nežinau, ką reiks rinkti, ar tik nepadarysiu taip, kaip jau seniai galvoju – užbrauksiu visus langelius.

Zofija Jankauskienė. Sigito Strazdausko nuotr.

Zofija Jankauskienė, senjorė:
– Seniai jau nusivyliau mūsų Seimu, tačiau kur dingsi – reikia visada eiti balsuoti, juk niekas kitas už tave valdžios neišrinks. Tačiau kažką jie privalo daryti – nežinau, kaip reikia išgyventi pensininkams, kaip gyventi už 159 eurus, mokėti už komunalines paslaugas…
Apie pasirodymą neblaiviam darbe iš viso nėra jokių kalbų – taip negali būti.

One Reply to “Ar su parlamentarais susiję skandalai pakeitė jūsų požiūrį į Seimą?”

  1. ar parašė:

    kada nors seimas dirbo Lietuvos žmonėms,kiek buvo seimo kadencijų tiek buvo tik rietenos,o Kubiliaus semas tai pats baisiausias,kiek pridarė žalos Lietuvai ,ir kaip žmonės nesupranta dar juos renka į seimą,JUOS REIKIA SODINTI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto