Ar televizorius gali būti naudingas vaikams?

Mohamed Hassan iliustracija iš Pixabay

Vaikų laisvalaikio kontekste apie televizorius dažniausiai atsiliepiama kiek neigiamai, esą ekranai kenkia regėjimui, įsijautę į žiūrėjimą vaikai neskiria laiko kitam laisvalaikiui, buvimui gryname ore ir pan. Bet ar tikrai dėl to kaltas pats televizorius, o galbūt tiesiog reikėtų normuoti vaikams prie televizoriaus skirtą laiką? O ir tą, kurį jie praleidžia prie ekrano, galima paversti turiningu.

Ką žiūrėti vaikams per televizorių?

Televizija siūlo tikrai plačias galimybes vaikų laiką prie ekrano padaryti ne tik smagų, bet ir naudingą. Pamokantys animaciniai filmukai, pažintinės laidos, viktorinos ir pan. Tikrai galima atrasti tai, kas vaikams bus smagu, sudomins ir suteiks naujų žinių.

Net tėvelių nelabai mėgiamas Youtube gali pasiūlyti kur kas platesnį turinį nei tas populiarusis, kuris vaikus labai įtraukia, bet naudos neteikia. Panaršykite Youtube – atrasite neišsemiamus klodus įdomaus ir naudingo turinio: eksperimentai vaikams, edukaciniai filmukai, mankštos, šokiai, dainelės, pasakos, „Pasidaryk pats“ projektai ir daug kitų, skatinančių kūrybiškumą, smalsumą, leidžiančių atrasti, sužinoti, išmokti.

Kas dar svarbu vaikams žiūrint televizorių?

Šiuolaikiniai televizoriai tikrai „draugiškesni“ akims nei senesnės kartos. Pavyzdžiui, iš bite.lt asortimento galite išsirinkti itin aukštos kokybės prietaisų. Tačiau net ir tada, kai namuose įsikuria tikrai geras televizorius, vienas iš svarbiausių aspektų yra ribotas laikas prie ekranų. Pasidomėkite rekomendacijomis pagal savo vaikų amžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto