Areštinėje – ir jauni, ir garbaus amžiaus vyrai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šį savaitgalį šeimose netrūko smurto ir grasinimų – pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai, nuo smurtautojų kentėjo tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus artimieji.

Šeštadienį, apie pusę dviejų nakties, konfliktas viename Ventos gatvės butų baigėsi smurtu. 29-erių metų vyras (1,73 promilės) smurtavo prieš savo aštuoneriais metais jaunesnę sugyventinę, kuriai nustatytas nežymus, 0,31 promilės, girtumas.
Tą pačią dieną pareigūnai iš Krakių į policijos areštinę atvežė ir sulaikė dar vieną įtariamąjį – neblaivų (1,71 promilės) 42-ejų metų vyrą. Jis įtariamas smurtu prieš savo 64-erių metų uošvę, kuri girtumą nusistatyti atsisakė.
Sekmadienio vakarą į pareigūnus kreipėsi 45-erių metų Sodų gatvės gyventoja. Ji teigė, kad ją sumušė dvejais metais vyresnis buvęs sutuoktinis, nukentėjusiajai pareigūnai nustatė 2,36 promilės girtumą, o įtariamasis spėjo pasišalinti.
Tą pačią dieną konfliktas tarp garbaus amžiaus buvusių sutuoktinių baigėsi tuo, kad 72-ejų metų Bugenių gyventojas atsidūrė policijos areštinėje. Jo 81-erių metų buvusi žmona teigė, kad įtariamasis jai grasinęs.
Šiais metais Mažeikių rajone nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu, skaičius, lyginant su pernykščiu keturių mėnesių laikotarpiu, gerokai išaugo – šiais metais tokių veikų užregistruota 77, pernai jų buvo tik 62.

One Reply to “Areštinėje – ir jauni, ir garbaus amžiaus vyrai”

  1. Žiauru parašė:

    Koks tikslas rašyt bereikšmius straipsnius?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*