Areštinės gultus išbandė dar du smurtautojai

Vyriškiai dviem paroms uždaryti į policijos areštinę, jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dėl smurto prieš artimus žmones du neblaivūs mažeikiškiai savaitę pradėjo policijos areštinėje.

Pirmąjį pranešimą apie prieš sugyventinę panaudotą fizinę jėgą policijos budėtojas po vienuoliktos valandos gavo iš Kurmaičių. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad 36-erių metų R. N. sugyventinę mušė per veidą, suko rankas, smaugė, tampė už plaukų. Smurtautojui policijos komisariate nustatytas 2,55 promilės girtumas.
Po kurio laiko pareigūnai jau važiavo į senamiestį, Birutės gatvę, aiškintis sutuoktinių konflikto. Čia 44-erių metų A. G. griebė savo žmoną už plaukų ir pastūmė. Ši griūdama trenkėsi veidu į krosnį ir susižalojo. Sutuoktiniai buvo neblaivūs: žmonai nustatytas 2,30 promilės, vyrui – 1,84 promilės girtumas.
Abu vyriškiai dviem paroms uždaryti į policijos areštinę, jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo. Už tai gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto