Aštuonias šalis partnerystei sujungė muzika

Eduardo VAIČIULIO nuotr.

Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla šią savaitę turi svečių – septynių užsienio šalių mokyklų pedagogų. Jie čia atvyko kaip partneriai, dalyvaudami tarptautiniame projekte „Erasmus+“. Svečiai dalijasi savo patirtimi, jos semiasi iš kolegų lietuvių.

Pamokoje – muzika

Šiame projekte Pavasario pagrindinė mokykla dalyvauja antrus metus. Mokyklos mokiniai ir mokytojai jau lankėsi Turkijoje, Italijoje, Latvijoje ir Rumunijoje.
Pirmadienį į Mažeikius atvažiavo pedagogai iš Ispanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Turkijos, Rumunijos ir Vengrijos. Visi jie – tiek užsieniečiai, tiek lietuviai – susirenka siekti vieno bendro tikslo – surasti įdomesnių būdų, kaip organizuoti mokymo procesą.
Aštuonių šalių mokytojai ir mokiniai, bendradarbiaujantys projekte, pavadintame „Lai skamba muzika pamokoje“, ieško variantų, kaip pamokų metu išradingai panaudoti muziką.

Svečiai vedė pamokas

Jaudulio, kaip priimti keturiolika svečių: mokytojų ir kelių mokyklų vadovų iš užsienio – buvo tiek Pavasario pagrindinės mokyklos administracijai, tiek pedagogams, tiek vaikams.
Pirmadienis – svečių sutikimo Rygos oro uoste ir įsikūrimo visai darbo savaitei Mažeikiuose diena.  Antradienį jie atvyko į išpuoštą, svečių laukiančią mokyklą.
Po pirmojo susitikimo, pažinčių iškart imtasi darbo: projekto dalyviai stebėjo latvių, lenkų, turkų ir italų mokytojų vedamas pamokas.
Po pietų lektorė iš Skuodo – mokytoja-ekspertė Jolanta Raišutienė su projekto dalyviais dalysis patirtimi seminaro „Muzikos elementų panaudojimas pamokose“ metu.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Aštuonias šalis partnerystei sujungė muzika”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    TADA PABĖGĖLIŲ.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Nejuokinkit Emigrante :) Jie niekada neemigruotų į Lietuvą. Nebent Jūs.

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    EMIGRANTŲ SHORAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto