
Ateik, sužinok ir laimėk!
Kviečiame į skaitmeninių įgūdžių mokymus
Gegužės 13 d., trečiadienį, projektas „Nė vienas nėra pamirštas“ atvyksta į Mažeikius. Renginio pradžia 11:00 val., iki 13:00 val.
🚨Ar žinojote, kad šiandien sukčiai jau ne tik kalba rusiškai? Jie kalba ir lietuviškai, mandagiai, įtikinamai. Ir kartais net „banko atstovo“ balsu! Išmoksite atpažinti pavojų dar prieš ištariant „gerai, padiktuosiu kodą…“.
⚖️ Sužinosite, kaip paprastai ir patogiai įsigyti autobuso bei traukinio bilietus internetu, kokiomis nuolaidomis galima pasinaudoti ir kaip keliauti taupiau kasdien ar vykstant į tolimesnes keliones.
💡Taip pat praktiškai sužinosite, kaip naudotis „Ignitis“ savitarna: sudaryti elektros ir dujų tiekimo sutartis, deklaruoti skaitiklių rodmenis, patogiai ir saugiai atsiskaityti už elektrą ir dujas.
Visos žinios – tiesiai iš šiose srityse dirbančių ekspertų. Be sudėtingų terminų. Be nuobodulio. Su aiškiais pavyzdžiais.
💡 Renginys skirtas įvairaus amžiaus klausytojams.
💡 Ateikite, užduokite klausimą, praleiskite laiką draugiškoje bendruomenėje.
💡 Laimėsite ne tik žinias, bet akyliausi klausytojai ir naudingus prizus.
Jūsų laukiame: Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla, Sodų g. 16, Mažeikiai.
Ateikite, sužinokite ir galbūt išeikite su dovana!

Projektas „Nė vienas nėra pamirštas“ – tai nacionalinė skaitmeninio raštingumo iniciatyva. Jo tikslas – kurti įtraukią, saugią ir skaitmeniškai raštingą visuomenę, kurioje nei amžius, nei gyvenamoji vieta, nei fizinė ar sensorinė negalia nėra kliūtis naudotis skaitmeninėmis paslaugomis.
Projektas yra inicijuotas LR ryšių reguliavimo tarnybos, globojamas LR prezidento Gitano Nausėdos.