Atėmė taškus iš lyderių

Penktadienį Optibet pirmos lygos futbolo čempionate „FK Atmosferos“ futbolininkai, sužaidę lygiosiomis su Kėdainių „Nevėžiu“, atėmė du taškus iš antroje vietoje esančios ekipos.

Rungtynių, vykusių Mažeikiuose, pradžia mūsų komandai nieko gero nežadėjo – aštuntą ir dešimtą rungtynių minutėmis Niko Toklikšvili, varžovų ekipos legionierius iš Sakartvelo, du kartus iš tos pačios vietos nuginklavo mūsų ekipos vartininką.

Mažeikiškiai puolė lyginti rezultato ir jau pirmo kėlinio viduryje po jų išpuolio Yusephas Haule smūgiu iš arti sumažino varžovų persvarą.

Antrame kėlinyje mūsų ekipa sukūrė ne vieną pavojingą momentą prie varžovų vartų, o rezultatą jiems pavyko išlyginti tik likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos – įsiveržęs į baudos aikštelę įvartį iš arti pelnė Dovydas Jansonas.

Rungtynės baigėsi rezultatu 2:2. Tai šeštosios „FK Atmosferos“ lygiosios šį sezoną. Mūsų ekipa toliau lieka 13-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Optibet pirmos lygos futbolo čempionate mažeikiškių laukia beveik dviejų savaičių pertrauka, artimiausias rungtynes mūsų komanda žais rugsėjo 30 d. Išvykoje ji susitiks su čempionate pirmaujančia Alytaus „DFK Dainava“.