Atidarytas naujas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas

Autorės nuotr.

Šeštadienį į Juodpelkio parką rinkosi jaunieji sporto mėgėjai – čia vyko naujo riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parko atidarymas. Susirinkusieji ne tik galėjo pasigrožėti įvairiais jaunųjų sportininkų atliekamais triukais, bet ir patys dalyvauti įvairiose sportinėse rungtyse. Abejingų nepaliko ir gatvės gimnastų pasirodymas.
Įrengto objekto vertė – 127 tūkst. eurų, iš kurių beveik 108 tūkst. – Europos regioninės plėtros fondo lėšos, beveik 19 tūkst. eurų skyrė Mažeikių rajono savivaldybė.

Naujojo parko atidarymo proga sveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta Matulaitienė, svečiai iš Saldaus ir kitų rajonų.
„Norisi palinkėti, kad pramogos čia būtų ne tik smagios, bet ir saugios“, – kalbėjo vicemerė.

Autorės nuotr.

Vis tik tarp atėjusių į atidarymą buvo ir abejojančiųjų, ar iš tiesų naujoje pramogų vietoje vaikams bus saugu. Tuo labiau kad ir atidarymo dieną nesimatė informacinių stendų, kuriuose būtų nurodyta, ką privalu turėti, kokias apsaugas reikia dėvėti norint saugiai važinėtis dviračiais, riedlentėmis ar riedučiais. Apie tai socialiniuose tinkluose diskutavo ir internautai.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

3 Atsakymai į “Atidarytas naujas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parkas”

  1. Vaidas parašė:

    Saldus miestas gavo 25000 mažiau tam pačiam projektui ,bet gerokai šauniau atrodo. Tikrai norėtus kad būtu atliktas auditas. tik Įdomu kas atstovauja viešą interesą jai opozicija tyli

  2. MZK parašė:

    127K ???? BUTU IDOMU VISUSU POPIERIUS PAMATYT NUO PAT KONKURSO PASKELBIMO IKI PRIEMIMO AKTO PASIRASYMO IR TT …

  3. Samogitian parašė:

    127 TUKSTANCIAI PINIGU?????? A JAU ISVIS APNAGLEJOT???? KUR PINIGUS PADEJOT????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto