Atleisti du mažeikiškiai teisėjai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Iš pareigų atleisti du Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjai, dėl dar vieno mažeikiškio teisėjo atleidimo kreiptasi į Teisėjų tarybą.

Kaip informavo Lietuvos Respublikos prezidentūra, ketvirtadienį Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus, pasirašė dekretus dėl Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjų Silvos Gerybienės ir Kęstučio Stulginsko atleidimo iš pareigų.
Teisėja S. Gerybienė atleista iš pareigų, pasibaigus įgaliojimų laikui, o teisėjas Kęstutis Stulginskas sulaukė įstatyme numatyto pensinio amžiaus.
Prezidentas G. Nausėda taip pat prašo Teisėjų tarybos patarimo dėl Mindaugo Klemenio atleidimo iš Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjo pareigų savo noru.

6 Atsakymai į “Atleisti du mažeikiškiai teisėjai”

 1. Ona parašė:

  M. Klemenas nevertas teisejo darbo teisme, bendrauja su nusikaltstama veikla ir prastos kompetencijos teisejas, Turi buti nusalintas is teisejo pareigu.

 2. jp parašė:

  Gal reikia kreiptis į prokuratūrą dėl galimai M. Klemenio nusikalstamos veikos , kad jau nebėra teisėjas .Gal bus galima įrodyti , kad jo veikime/neveikime galimai yra nusikalstamos veikos požymių.

 3. To Pagaliau parašė:

  Jo jo. Klemeniui per karšta dirbt teisme, tai vasarą sėdėjo kavinėj..ale dirbo. Įdomu, ar gali teisėjas leisd darbo dieną privačioj kavinėj??

 4. Pagaliau parašė:

  M. Klemenio vedamame procese teko dalyvauti. Manau, objektyvumo nerasta, vienos pusės faktų nemato, pasisakymus nutraukia, kitos pusės parodymus be pagrindimo palaiko. Net norėjo posėdį atidėti dėl to, kad jam vidurvasaryje karšta teismo salėje.

 5. Žinomas parašė:

  Kur Klemenis? Advokatūra?

  1. Anonimas parašė:

   Jis vertas teisejo vardo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto