„Atmosfera“ sutriuškino varžovus

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Priešpaskutines Lietuvos antros lygos futbolo čempionato Vakarų zonos rungtynes namuose šeštadienį žaidė Mažeikių „Atmosferos“ komanda.
Mažeikiškiai savo aikštėje susikovė su ketvirtoje vietoje esančia „Radviliškio“ ekipa ir laimėjo triuškinamu rezultatu.

Pelnė šešis įvarčius

Susirinkusiems žiūrovams rungtynės prasidėjo maloniai – jau aštuntą minutę mūsų komanda pirmavo rezultatu 2:0. Ir toliau visos rungtynės vyko pagal mažeikiškių diktuojamas taisykles: po pirmojo kėlinio mūsų ekipa pirmavo rezultatu 3:0, antrajame kėlinyje pelnė dar tris įvarčius ir šventė įtikinamą pergalę.
Tris įvarčius mūsų ekipai pelnė Deividas Gineitis, po kartą pasižymėjo Renatas Žebrauskas, Mantas Kuropatkinas ir Deividas Zaleskis.

Treniruotės davė vaisių

„Nors varžovai turnyrinėje lentelėje ir stovi gerokai aukščiau, šį kartą nieko priešpastatyti jie mums negalėjo – praktiškai nesukūrė bent kokios nors įsimintinesnės progos pelnyti garbės įvartį. Tuo tarpu mūsų darbas treniruotėse davė vaisių, buvo malonu žiūrėti, kaip žaidžia mūsų futbolininkai“, – džiaugėsi komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
„Atmosferai“ šio sezono pirmenybėse liko sužaisti dvejas rungtynes – penktadienį išvykoje mažeikiškiai susikaus su zonos lydere SC „Akmenės cementu“, po to „Atmosferos“ laukia paskutinės rungtynės namuose su Jurbarko „Vulkanu“.

One Reply to “„Atmosfera“ sutriuškino varžovus”