„Atmosfera“ užbaigė sezoną

„Atmosfera“, užbaigusi Lietuvos antrosios futbolo lygos Vakarų zonos pirmenybes ir iškovojusi šeštąją vietą. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Lietuvos antrosios futbolo lygos Vakarų zonos pirmenybes savaitgalį baigė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai. Mūsų komanda liko šešta, komandos vadovai pasirodymą įvertino patenkinamai.

Mažeikiškiai namuose paskutinėse rungtynėse turėjo susikauti su Jurbarko „Vulkanu“, tačiau absoliutūs pirmenybių autsaideriai neatvyko į Mažeikius ir jiems užskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.
Mūsų komanda tarp devynių zonos komandų liko šešta, surinko 19 taškų – keturiose rungtynėse švęstos pergalės, septynias rungtynes sužaidė lygiosiomis (daugiausia zonoje) bei patyrė penkis pralaimėjimus.
Pirmąją vietą zonoje iškovojo Biržų „Širvėna“, antrąją – Gargždų „SC pramogos“, trečiąją – N. Akmenės „SC Akmenės cementas“.
Antrajame rate mažeikiškiai su visomis prizines vietas užėmusiomis ekipomis sužaidė lygiosiomis.
„Sezoną vertiname patenkinamai – palyginus su praėjusius sezonu, kai buvome paskutiniai, šį kartą jau pakilome aukštyn. Ypač gerai sužaidėme pirmenybių antrąjį ratą, kai patyrėme tik vieną pralaimėjimą ir sumaišėme kortas visiems lyderiams. Džiugina tai, kad komanda kovojo visose rungtynėse, jaunimas gavo vertingų pamokų ir, svarbiausia, kad galima pasakyti, jog Mažeikiuose jau yra komanda. Norisi padėkoti vyresniems futbolininkams, kurie prisidėjo prie jaunimo mokymo. Visa tai antrajame rate padėjo pasiekti neblogų rezultatų“, – sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Po paskutinių rungtynių kai kuriems futbolininkams sezonas baigėsi, tuo tarpu septyniolikmečiams ir aštuoniolikmečiams žaidėjams teks toliau rungtyniauti pirmenybėse – savo amžiaus grupėse.

2 Atsakymai į “„Atmosfera“ užbaigė sezoną”

  1. to Skaitytojui parašė:

    Ar tu aklas, straipsnyje viskas puikiai aprasyta apie uzimta vieta, tai kam perpasakoti savo fantazijomis. Supuves zmogus, loti ir temoki, uzuot pasidziaugęs komandos tobulejimu ir geru sezono uzbaigimu

  2. Skaitytojas parašė:

    Gerai, kad komanda antroje sezono pusėje atsigavo ir neužemėm paskutinės vietos kaip praėjusiais metais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto