Atsistatydino iš Savivaldybės tarybos ir partijos

Darius Ereminas neslėpė, kad darbas Savivaldybės taryboje jam paliko ir nuoskaudų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Į Savivaldybę išrinktas Darius Ereminas savo socialinio tinklo paskyroje informavo apie narystės partijoje Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai nutraukimą ir atsistatydinimą iš Savivaldybės tarybos nario pareigų.
„Toliau tvarkausi gyvenimą!!!“ – lakoniškai savo sprendimus pakomentavo buvęs politikas.
„Pajutau, kad mano tikroji profesija yra gydymas, o ten aš jaučiuosi nereikalingas“, – „Santarvei“ teigė Mažeikių ligoninės Psichiatrijos skyriui vadovaujantis medikas.
Jis atviravo, kad, eidamas į politiką, tikėjosi kitko, tikėjosi būti reikalingas, tačiau tekę nusivilti.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

11 Atsakymų į “Atsistatydino iš Savivaldybės tarybos ir partijos”

 1. Rinkejas parašė:

  Politiku reputacija galutinai apkakojo senuju vaduku didelis apetitas pasipinigavimui.Jie jautesi nebaudziami.Reikes dar keliu kadenciju nusiplauti politiniam purvui.

 2. Susidomejes parašė:

  O, matau čia ir „darbščiojo“ mūsų seimūnėlio patarėjas apsireiškė. Papasakokit prašau, kaip ten su tuo namų darbų atlikimu, klasterio klausimu? Kad kryžius su teniu (iš mažosios nes visiškai negerbiu) suko, tai visiems aišku, bet ir seimūnėlis kažkaip negerai kvepia……

 3. Birutė parašė:

  Grb. Seimo nario patarėjau, žodis – kaip paukštis, o tuo labiau viešai pasakytas. Socialiniai tinklai – vieša tribūna, tai kas juose rašoma – yra vieša. „Santarvė“ tik pacitavo Jūsų samprotavimus apie „TS-LKD frakcijos vidaus situaciją“, kurio seniūnė yra L. Rimkienė ir kuriuos pavadinote „Braška Rimkienės kortų namelis“. Kažin ar tai galima pavadinti koalicijos partnerės palaikymu :).?
  Gero vakaro

 4. A. Butnorius parašė:

  „Santarvės“ laikraštyje išspausdintas straipsnis su mano pasisakymų citatomis. Nei derinus, nei pasitikslinus – nieko tokio. Kai minima žmogaus pavardė, jis turi teisę atsakyti. Štai mano atsakymas.
  Visų pirma, ačiū už nemokamą reklamą (LSDP Mažeikių skyriui ir „Santarvei“). Galbūt nuo to daugiau žmonių seks mano pasisakymus ir įsigilins į juos, kuo aš būsiu labai laimingas.
  Toliau. Partija Tvarka ir teisingumas nėra subyrėjusi. Seimo narys K. Bartkevičius yra šios partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas.
  Taip, mes esame suinteresuoti sklandžiu Tarybos darbu. Mes taip pat palaikome L. Rimkienę kaip vicemerę ir koalicijos partnerę.
  Mano samprotavimai buvo ne apie koaliciją, o apie TS-LKD frakcijos vidaus situaciją. Tarybos narių pasikeitimai nekelia grėsmės koalicijos funkcionavimui.
  Visa kita yra politinių oponentų interpretacijos ir pritempinėjimai, siejami su neoficialiai prasidėjusia rinkimine kampanija.

  A. Butnorius, Seimo nario K. Bartkevičiaus patarėjas

 5. Jolanta parašė:

  Apie kokias partijas čia kalbat… nuo rinkimų žinojau, kad Gyd. Ereminas ilgai neužsibus. Politika ne jam. Politika tokių žmonių nenusipelno. Be galo šiltas ir nuoširdus gydytojas. Sėkmės jam…

 6. Pzdc parašė:

  Girdėjau , kad ir Ponas Rimkus yra prašymą parašęs , tik niekaip nedrysta įteikti Rimkienei .

  1. XXX parašė:

   Cha cha cha :D mirsiu iš juoko… :)

 7. Pzdc parašė:

  tikiuosi atsiras kompetetingas, kitus gerbiantis skyriaus pirmininkas, kol visi Mažeikių skyriaus nariai neišlakstė. Narciziška asmenybė kol kas skyrių griauna, o pati ponia nesupranta, kad pagyrūniški kitus niekinantys pliurpalai niekam nebeįdomūs.

 8. realybė parašė:

  Rimkienės „vadovavimas“konservatorių partijos skyriui Mažeikiuose duoda pirmuosius vaisius…..pasitraukė S.Kaktys,dabar D.Ereminas.Kas sekantis konkurentas Linutei partijoje siekiant išsvajotos kėdės seime?Gerai pagalvojus spręsti ar reikia Mažeikiams jos paslaugų?

  1. Anonimas parašė:

   Tegul pasapnuoja dar, vistiek jos niekada neišrinks į tá seimá.

 9. OL parašė:

  Kol skyriui vadovauja diktatorius, nepripažįstantis kitų nuomonių, tokie atvejai turėtų kartotis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto