Atverkime duris gerumui, tikėkime stebuklu

„Skausmas perveria krūtinę, iš širdgėlos pravirkstu. Aš neturiu mamos! Šaukiu iš skausmo. Norėčiau pabėgti, bet iš jausmų neįmanoma išsivaduoti, o gal ir nereikia. Tai ne prisiminimai, tai pirmoji mano patirtis, nulėmusi mano dvasinio bendravimo turinį ir kryptį. Liūdna, nes neturiu mamos nuotraukų, nėra prisiminimų, noriu apkabinti ir pasakyti „Myliu“. Man taip jos trūksta…“
Ištrauka iš globotinės Viktorijos rašinio “Ilgesys”.Kalėdos žadina žmonių jautrumą, norą ištiesti pagalbos ranką, atverti širdį ir sielą geriems darbams. Norisi prisiminti ir tuos, kurie visus metus buvo greta ir į kuriuos Mažeikių globos namų gyventojai galėjo atsiremti ištikus bėdai arba rasti supratimą ir geranoriškumą. Norėtume tarti pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius visiems tiems, kurie suprato mūsų bėdas ir rūpesčius ir pasinaudoję galimybe 2% savo pajamų mokesčio pervedė Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namams. Ačiū už Jūsų supratimą.
Gera, kai nelieki vienas bėdoje, kai yra gerų, užjaučiančių žmonių. Dėkojame Jums ir linkime Dievo palaimos.
O ar prisimenate, kad Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų auklėtiniai turi slaptą svajonę – sutikti Kalėdas šeimoje. Jei ne savo – tai geros valios žmonių. Ir vėl Kreipiamės į Jus, mieli mažeikiškiai, atverkite savo namų duris vaikams, kuriems likimas pagailėjo tėvų meilės ir šilumos. Tikime, kad pas Jus vaikai ras visa tai, ko trokšta jų širdelės.
Šv. Kalėdų Žvaigždės apšviesti, vis dėlto tikimės STEBUKLO, kuris sušildys ir dovanos nepamirštamas akimirkas.
Stebuklas – šilti ir jaukūs namai, artimo žmogaus žodžiai, kurie suteikia viltį ir norą gyventi, apkabinimas, kurio artumas bus jaučiamas ilgai…
Stebuklas – tai noras mylėti ir būti mylimam, jausmas, kad esi reikalingas ir laukiamas prie šeimos židinio, kurį kūrena gero Žmogaus rankos… Mūsų adresas: Mažeikių vaikų našlaičių ir senelių globos namai, Laisvės g. 83, Mažeikiai, tel. (8~443) 35168.
Globos namų bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto