Auklėtoja kaltinama smurtu prieš vaikus

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Lopšelio-darželio „Buratinas“ grupės vaiko tėvai kaltina auklėtoją netinkamu elgesiu su jų vaiku.
Dėl galimo smurto prieš darželinuką buvo kreiptasi į Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistus bei policiją. Tačiau tik praėjus savaitei po įvykio.

„Buratino“ ugdytinių mamos, susisiekusios su „Santarve“, teigė, kad vienoje lopšelio-darželio grupėje skriaudžiami jų penkiamečiai vaikai. Moterys tvirtino, kad viena auklėtojų prieš jų vaikus taiko ne tik psichologinį, bet ir fizinį smurtą.
Apie tai, kad auklėtoja galimai nubraižė vaiko veidą, buvo informuota ir lopšelio-darželio  vadovybė. Įstaigos direktorė Živilė Brazaitienė apie įvykį pranešė Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir Vaiko teisių apsaugos skyriams.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

51 Atsakymas į "Auklėtoja kaltinama smurtu prieš vaikus"

 1. Dar geriau parašė:

  O kitoje grupėje ne vaikai ugdosi. Dėl kažkokių super mamyčių užgaidų traumuoti kitos grupės vaikus, keičiant auklėtoją

 2. 2 vaikų mamai parašė:

  Miela mamyte, nežinote, o postringaujate. Dar ši auklėtoja nebuvo pradėjusi dirbti, net nebuvo įdarbinta, kai tos mamytės jau lakstė ir darželio kieme rengė pasitarimus , liepdamos grupės tėvams surikti kuo daugiau žinių ,,pletkų” apie būsimą auklėtoja . Ir ,aišku, auklėtoja Joms netiko. Padirbus Jai 2 savaites, buvo rašomas skundas, kad ji labai bloga. Jei nežinot faktų ,geriau patilėti

 3. 2 vaiku mama parašė:

  Kalba pakrypo apie aukletoju nagus vaje vaje tegul auginasi lakuojasi netame esme ir visiškai ne i temą.rašoma kad Grupes teveliai jau spalio menesi kreipesi i dazelio vadove reiskias jog nuo tada buvo kazkoks konfiktas, kazkas negerai .Tai gal reikejo ne ranka numoti o pakraptyti smegeneles ir pasigilinti. Matomai jokiu neigiamu keistu ar pan dalyku neizvelgus vadove mane isisuks.
  Mislija ka ci kelia bangas jaunos mamos piemenes. tai gi kazka geranoriskai galejo pabandyti daryti pvz auletoja perkelt i kita grupe ir pan Oi ir tik nedejuojam kaip sunkei aukletojos dirba tik nereikia visi dirbam savo darba sunkiai ir atsakingai neabejoju kad mama del kurios vaikao sita diskusija taip dirba sunkiai aziningai, ir be reikalo nekelia bangu.
  Ps mano dukrai greit 16 metu 2 metuku pradejo lankyti Delfina. kazkas baisaus buvo pamenu asaru pakalne sakydavo kad mane musa saukia labai kai reikia eir miegelio ir ka manot as netikejau maniau vaikas isigalvoja. Dabar kalbam su dukra sako mama tu manim netikeja…i kai pietu reikedavo miegoti uzvozddavo per sikna kaip reikiant…

 4. Turinti vaikų parašė:

  Paskaičius komentarus,atrodo ,kad auklėtojos visos blogos,ilgais nagais ir panašiai. Apie amžių nekalbu,reikia jaunų,o kur vyresnėm dėtis.Mano vaikai jau ,,nebedarželiniai,,,bet ir po šiai dienai jų auklėtojas geru žodžiu menu. Gi jos didžiąją dienos dalį praleido su mano vaikais,juos pamilo,ieškojo būdų kaip juos išmokyti vienokių ar kitokių daltkų. Jos mokė,auklėjo,rūpinosi. Gerbiu žmones pasirinkusius šitąkad sunkią specialybę. Tad esu labai dėkinga,o jūs arnamie padėkojote jūsų vaikus ugdančiom auklėtojom? Ar nors kartą pasakėt nuoširdų AČIŪ

 5. sudomino parašė:

  Būkit gera parašykit kuriame darželyje čia tos jaunos, ir aš norėčiau vesti, tur būt ne Mažeikiuose….

 6. Deimantė parašė:

  Reikia jaunesnių, nenusenusių vadovų švietimo institucijose. Mano dukrelė lankė, buvo problemėlių, nenorėjo eiti į darželį, o nuo rugsėjo 1-os patekome į kitą. Ir nuo pirmos dienos abi džiaugiamės. Direktorė jauna, visur jos pilna, auklėtojos jaunos ir vyresnės malonios, mikroklimatas įstaigoje malonus.jokios autokratijos.

 7. Kas ce tokio parašė:

  Nesamone kaškokia prisidirba vaiku po to jieško teisybės. Neprisidirpkit vaiku tevai tada galesit normalej givent o ne auklitojas kaltint.

 8. To Agneta K parašė:

  Na čia jau kažkoks absurdas…Netikiu tuo. Vaikai nemeluoja, bet jie kitaip supranta pasaulį, pafantazuoja.

 9. Agneta K. parašė:

  Kažkada lankėme šitą darželį. Atrodė viskas gerai, auklėtojos šaunios.
  Bet kartą vaikas žiūrėdamas per žinias rodomą reportažą apie darželyje vaikams klijuojamas burnas, prasitarė: ” O kas čia tokio? Mūsų auklėtoja Augustui (berniuko vardas pakeistas) visada burna užklijuodavo prieš miegą, kad nekalbėtų.”
  Darželio direktorė apie tokį auklėtojos elgesį buvo informuota. Kadangi tada jau darželį buvome baigę prieš keletą metų, tai nebesidomėjome šita situacija.
  Nežinia ar buvo su auklėtoja apie tai bent pakalbėta. Norisi tikėt, kad taip. Ir , kad tai, ne ta pati auklėtoja.

 10. To supermamytes parašė:

  Apie kokį už metimą per ausį kalbat? Ir dar darželyje? Dabar kaip tik metai kai buvo užmuštas Matukas, ten irgi auklėjo, užtai kad raidžių ir skaičių nemokėjo ir pagal budelių paaiškinimą tik šiaip užmetė per ausį, o rezultatas vaiko nebėra… Ir dar kokie šabakštynai turi būti, kad vaikas veidą susibraižo? Tai kur buvo auklėtojos, kad to nematė?

 11. PASIPIKTINUSI parašė:

  Tikrai nemanau, kad auklėtoja tyčia puolė kaip vanagas ir skriaudė vaiką, gal netyčia įbrėžė (jei iš vis taip buvo). Visiems,ir mamytėms, ir pedagogams daugiau ramybės.Dažniau bendraukit vieni su kitais nepakeltu tonu, mamytėms – daugiau domėkitės, ką vaikas veikė, ką išmoko, ką naujo sužinojo, o ne- ką valgei?ar viską suvalgei?kokia čia nesąmonė? kodėl nėra daugiau mėsos? ir t.t.Dvasinis penas- nuostabu,na ir kas, kad truputį prasčiau pavalgė(mažiau mėsos)! Atvedat vaikus taip pat su guzais ir netvarkingus, vaikai absoliučiai neauklėjami, muša ne tik draugus, bet daužo ir auklėtojas.Geros dienos.

 12. na parašė:

  Kaip ca iseina? Jei tie tevai nemusa vaiko namie, tai jie turi leisti kitam taip aukleti? Pasidomekit, ar pataiso, ar sugadina zmogu smurtas? Jei vaikas nepakluso, reikia smurtauti? O jus, suauge, kai uzsioziuojat ar irgi gaunat uztai? Suauge lygiai tokius pat ozius turi, tik jie vadinami norais…

 13. To gerbiamieji parašė:

  Śitaip nusišnekėti gali tik visiškai neadekvatus, aplinkoje nesiorientuojantis žmogus. Dziaukis žmogau pats, kad dar yra ta biudžetinė įstaiga, kad nereikia vaikus į privatų darželį vesti ir kosmoso lygio pinigus mokėti, tuomet ir auklėtojos geriau uždirbtų. Aš tik už privačius darželius. O auklėtojos kruvinai tuos pinigus užsidirba ir dar perdirba ir dar už savo uždirbtą pašalpą į grupę perka vizualines, ugdymo priemones, moka už seminarus. O kad auklėtojų visokių yra tai faktas, yra labai rūpestingų, atsidavusių, gabių, kurios išeina, labai gaila. Bet yra aip šiame pavyzdyje.

 14. SUPERMAMYTĖMS parašė:

  Supermamytės šelsta komentaruose… man nuoširdžiai gaila auklėtojų, kurios šiais laikais dar sugeba dirbti su tokiais, nepabijokim žodžio – prietrankomis vaikais ir jų tokiais pačiais tėveliais. Ne mamytės, jūsų vaikas nėra toks saldainiukas nekalčiukas kaip jums atrodo – jis darželyje gali ir muštis, ir stumdytis, ir net įkąsti auklėtojoms. Ir jei jums atrodo, kad balso tono pakėlimas ar lengvas užmetimas per ausį yra netinkamas auklėjimas prieš jūsų pasiutusius ir išlepusius vaikučius, tai siūlau rinktis privatų darželį.

 15. Gerbiamieji parašė:

  Gerbiamos auklėtojos ir pedagogės. Sutinku, kad Jūsų darbas sunkus, bet džiaukitės, kad dirbate biudžetinėje įstaigoje.(Tiesa sąlygos sudėtingos, jeigu nesate kieno giminė ar draugė) .Bet nepamirškite, kad turite būti dėkingos vaikų tėveliams, kurie dirba UAB -uose ir Jums uždirba algas.
  Gal baikime rietis, susivienykime ir vardan tos Lietuvos, kol dar neišsivažinėjome padėkime vieni kitiems,ginkime savo teises, neleiskime, kad mus tarpusavyje kiršintų rajono klierikai, Admituro, Būtų ūkio ar savivaldybėje sėdintis diedukai. Rinkime jaunimą, sudarykime sąlygas, kad jie grįžtų į savo miestą..
  Kol valdžioje nebūs jaunų žmonių, tol niekas nesikeis.
  O jūs diedukai, savo jau padarėte, eikite į užtarnautą poilsį, duokite laisvę jaunimui.Kol “pingvinai” sėdės valdžioje niekas nesikeis.

 16. To skaitytoja parašė:

  Pagal jus visoms moterims reikia uždrausti ilgesnius nagus, nes prie vaikų prisiliečia ne tik auklėtojos, bet ir mamos, močiutės, seserys, tetos. O gal jūs manote, kad auklėtoja valo vaikui nosį su savo pirštu? Mielieji, kas nesate turėję nagų, geriau net nekomentuokite – juokingai skamba

 17. Paprasta tiesa parašė:

  šiais laikais kai visi skuba dažnai vaikai lieka taip vadinamo maximinio(kur apie viską pagalvota) auklėjimo aukomis.jaunos mamytės nuperka vaikams mišrainės,sintetinių sardelių,įduoda kompiuterį ar išmanujį telefoną ir visas auklėjimas namuose tuomi baigiasi ir kai vaikas tampa nesukalbamas,išdykęs pradeda kaltinti darželio auklėtojas.tėveliai atsisukit veidu į savo atžalas

 18. lolas to skaitytoja parašė:

  Lazdos tik neperlenk su savo nagais. Ar esi pastebėjusi kokie kai kurių mamų nagai? Tai čia lygiai tas pats.

 19. skaitytoja parašė:

  ar esate pastebėję kokio ilgumo nagai kai kurių auklėtojų.Kaip jos sučiupinėja kokią sagą užsegti ar batų raištelius užrišti..Su tokiais nagais šukuojant vaikus ar net ir nosį valant galima užkabinti.Mada kaip mada,bet kaži kaip higienos centras į tai žiūri? Ar neturėtų būti kažkokie standartai,kad su tokiais nagais neleistų dirbti su vaikais ,nes gali ir netyčia įbrėžti ar vaikui akis iškabinti

 20. Nzn parašė:

  Man jau rodos, kad tai jau mados reikalas tokia tema kelt I viesuma. Kazkaip cia jau absurdiska, aukletojos pyolamos kas zingsni… Manau truputi vaidmenys sumaisyti, cia aukletojos su vaiku teisem turetu dirbt isvien ir uz vaiko neprieziura tevai turetu buti ziurimi. Dabar savaitei praejus buvo kreiptasi. O visa savaite vesti buvo saugu? Kazkoks paradoksas.

 21. mama parašė:

  nepriimkit taip asmeniskai, jei ir jus pries smurta. omeny turejau aplamai visas aukletojas ir mamas, kurios be smurto vaiko nuraminti nesugeba…

 22. Mamai, kuri prieš smurtą, mama kuri žino parašė:

  Dar niekas neįrodė, kad auklėtoja smurtavo ir nereikia spręsti ar ji moka dirbti ar ne prašau elgtis atsakingai ir, mandagioji, prašau ne durninti jos. Atsakingai pareiškiu ir žinau kad vaiko nuomonės yra 3: pats nusikasiau (nes yra alergiškas ir dažnai nusidrasko), lauke bėgiojau tarp krūmų susibraižiau ir pamelavau mamai, nes jai bijojau pasakyti ir 3- auklėtoja įbrėžė . Tai va kuria tikėti ištirs policija.

 23. mama parašė:

  Kodel jus uz smurta? Namie, darzelyje… Tyleti negalima. Mokam ne uz tai, kad vaika darzelyje nestabiliu nervu aukletojos traumuotu! Visu pirma jos yra svetimos. 2. ne uz toki darba gauna pinigus.
  3.jei dirbt nemoka, tegul iesko darbo, kuris taip nenervuotu! Jei suaugusi be smurto nesusitvarko su mazameciu, tai kuris durnesnis? Atsiprasau, uz kitokia nuomone.

 24. Toma parašė:

  nepatingėjau, nusipirkau laikraštį… Skaitau skaitau ir perskaičiau… Visi kažko laukė… vieni kol raštu pateiks skundą, kiti to fakto, na gal ir šį syki ramiai viskas užsiglaistys, kaip kad spalio mėnesį… Juk straipsnyje rašyta, kad jau spalį mėnesį buvo gauta skundų… Darželio administracija nieko blogo neįžvelgė… Mano klausimas toks- ar darželis kompetetingas pats išspręsti tokias bėdas? Gal vis dėl to vertėjo kreiptis kad ir į tą pačią PPT, kad atsiųstų žmogų iš šalies, psichologą ar spec pedagogą ir kad jis įvertintų visos grupės būklę? Įtariu, kad problema ne tik auklėtojoje… Gal vertėjo giliau išanalizuoti situaciją?

 25. Aurelija parašė:

  Man iškilo klausimas, kai tėvai baudžia savo vaikus, ar jie išsikviečia sau vaikų teises, policija, žiniasklaidą, ar jie pasisako,kad mušė savo vaikus, aišku, kad ne, bet jei kas nepatiko jiems, tai iškarto kerštauja, kviečia visus, kad tik pakenktu, va kur visa teisybė. Patys neauklėja, neužsiima su savo vaikais, jų neugdo, bet kitus teisia.Aš nieko neteisinu, bet matau , kaip tėvai nevertina kito darbo, tik ar jie patys ar šimtą procentų atlieka darbą, tegul save įsivertina, nei vienas mes negalime teisti, galima kalbėtis tarpusavyje, spręsti problemas.

 26. Mama parašė:

  Gerbiu visų tėvelių nuomonę (pati esu mama). Manau, kad iškilus tokiai situacijai pirmiausia reikia kalbėti su įstaigos administracija, būti atviriems bendravimui. Mano pastebėjimu, kai kurie tėveliai visai nesidomi, ką vaikas veikia darželyje, koks jo elgesys, kaip vyksta ugdymo procesas. Dažniausiai pasidomi tik tuo, ką vaikas valgė ir kiek suvalgė. Siūlyčiau patiems tėvams dažniau lankytis grupėse, įsitraukti į ugdomąjį procesą ir įsitikinti, koks atsakingas ir sunkus yra pedagogo darbas. Gal tada nebesinorės rašyti…

 27. nuomone parašė:

  Mano vaikas pries kelis metus irgi lanke si darzeli, tai irgi jokiu nusiskundimu neturiu. TACIAU girdejau, jog ten jau kuris laikas dirba labai pikta moteris, skriaudusi ne tik savo vaika, bet ir kitame darzelyje taikiusi keistas bausmes, nezinau, ar isejo savo noru ar buvo atleista. Tad nesakykit, kad tik vaikai buna blogi, buna ir itin prastu aukletoju, kuriu prie vaiku prileisti negalima… Manau, direktore irgi turetu labiau pasidometi busimomis darbuotojimis, jei tai, ka man pasakojo yra tiesa…

 28. Agnė parašė:

  Perskaičiusi straipsnį man darosi liūdna, nes tėvai jau lipa pedagogams ant galvų.Aš viską suprantu,bet reikia pradėti tėvams nuo savęs, kaip jie patys auklėja, ugdo savo vaikus.Ar tėvai moko savo vaikus elgesio taisyklių, ne, tai kur problema.Pirma aplinka yra namai, vaikai darosi žiaurūs, nemandagus, nežino kaip reikia gerbti suaugusius žmones.Manau, kad mama pirmiausiai apsvarsto savo auklėjimo metodus, o tik po to teisia kitus.

 29. Manau, kad parašė:

  Visiškai normalus darželis, dukra lanko priešmokyklinę grupę – išmoktų eilėraščių, dainų, rankdarbių ir pan. krūvos, namuose labai dažnai pademonstruoja ką naujo išmoko. Kai suserga, tai labai nekantriai laukia ligos pabaigos ir vis klausia, ar jau rytoj galėsiu eiti į darželį. Tai viską ir pasako apie darželį, auklėtojas, vaikų ugdymą ir t.t.
  Na o dėl vienos auklėtojos galimai smurtavimo prieš vaikus, negalime juodinti visą darželio kolektyvą, nes tai neteisinga jų atžvilgiu. Juk ir į medaus bačką gali pakliūti deguto šaukštelis ;))))

 30. Mama parašė:

  Kodėl niekas neklausia kokie ,,auksiukai” vaikai tų mamų kurios skundžiasi. Kitus vaikus muša, keikiasi , spardo auklėtojas, o kai ateiname vakare savo vaikų pasiimti, tai iš rūbinėlės bėgame kaip iš durnyno, nes baisu gauti su kuo nors. Auklėtoja negali net sudrausminti, nes bus apkaltinta psichologiniu smurtu.
  O, kad darželis renovuotas, šiltas, švarus, tvarkingas, vaikai ugdomi, sportuoja, vežami į visokius Lietuvos renginius, skina laurus, gauna prizines vietas, tai tos mamytės skundikės nemato Aišku, šapą rasti lengviau nei apčiuopti grūdą.

 31. Sekretorė parašė:

  Laba diena,
  perskaičiau visus komentarus; žinoma, kad kiekvienas turime teisę į savo nuomonę, bet, ir rašant komentarą, reikia turėti tikslią informaciją. Gaila, kad mama nepasidomėjo tuo, ko nežinojo ir metė tokią repliką. Todėl suteikiu informaciją. Taip-dirbu sekretore, o pagal suderintą grafiką dirbu auklėtoja ir turiu tam pilną teisę ir išsilavinimą -aukštasis pedagoginis, 17 m. pedagoginio darbo stažo, vyr. auklėtojos kategorija; pati turiu tris vaikus.

  Pagarbiai,
  Sekretorė

 32. jurate parašė:

  Vedu du vaikus i si darzeli. Mergaite priesmokykline grupe, kitas vaikas maziuku grupeje. Patenkinta labai viskuo siame darzelyje.

 33. tėtis parašė:

  Vedam penkiametį į Buratiną, į 9 grupę. Visiškai jokių problemų. Vaikas eina noriai, kasdien pasakoja yspūdžius. Jie ten šoka, dainuoja, braido baseine, sportuoja, lipdo, piešia ir tt ir iki begalybės. Visada grįžta linksmas, išeina noriai. Auklėtojos pasaka, nors prie širdies dėk :)

 34. Vaidas parašė:

  O kame cia problema, netinka darzelis, veskite vaika i privatu, ten aptupines, apkamsys. Nors didziausia problema – supermamytes, kurioms toloka iki vidutinio isprusimo, bet savo “teises” rekdamos issako ir savo atzalas panasaus, chamizmo moko…

 35. Agnė parašė:

  Dažnai tenka atsiversti ldb.lt puslapį,bet jau seniai nemačiau,kad kuris darželis ieškotų auklėtojų… Išskyrus daugiafunkcinius centrus. Tai jei yra didelis trūkumas-kodėl skelbimai LDB nesisuka? jei nėra skelbimų- nėra ir trūkumo…

 36. pencininkai parašė:

  Cia tiems kas klause apie partija, tai direktore ir jos vyras priklauso pencininku partijai.

 37. Iš kito darželio parašė:

  Situacija Mažeikių darželiuose tokia, kad nėra kam dirbti,nes nėra norinčių dirbti auklėtojomis. Vyresnės auklėtojos išeina į pensijas, o į jų vietas nėra jauņų darbuotojų. Niekas neina dirbti tokio sunkaus ir atdsakingo darbo už varganą algą. Tad ir tenka dar papildomai dirbti esančioms auklėtojoms ar logopedėms. Nes juk nesamdys direktores bet ko iš darbo biržos. Tam reikia pedagoginio aukštojo išsilavinimo. Dar pasidomėkit kiek bestoja į šią specialybę mokytis.. Ir dabar labai madinga viskuom kaltinti auklėtojas. Jei mamos po pusdienį padirbtų grupėje, neieškotų kuo apkaltinti kitus.

 38. Mama parašė:

  Gal pirmiausiai situacia detaliau žinot reikėtų, o vat tada vieną ar kitą pusę stot gint. Visokių tėvų pasitaiko, vaikų ir auklėtojų, bet iš to kas čia paraštra šiame pranešime tai informacijos kaip lašas jūroje.Mamos šaunuolės kad savo vaikus gina, o Buratino personalui stiprybės pripažystant savo klaidas pliusus ir munusus.

 39. V parašė:

  Aisku,lai tikrina,mane vaikysteje taip pat muso darzelio aukletoja,net pabegau is darzelio namo,juk visokiu zmoniu yra

 40. Hmm parašė:

  P.S. o cekauninkams del priklausomybes partijoms gal geriau pas daktara nueikit ? Dar paklauskit su kuo kas miega ir t.t. Menulio faze matyt veikia …..

 41. Hmm parašė:

  Darzelio aukletojoms, jeigu jos tikrai nekaltos, siulyciau kai tik vaikas ateina su maziausia melyne ar nesvariais rubeliais tuoj kviesti policija ir atitinkamas tarnybas del smurto pries vaika ir jo neprieziura , nes jeigu vaikas namie nukrito tai kaip ir nieko o jeigu darzely tai pasaulio pabaiga ? Mamytes ,jums gal tai ir naujiena bet darzelyje yra daug vaiku ir jie laksto , susiduria nes tai VAIKAI ir be to jeigu netenkina vaiko prieziura darzely kur aukletoja turi daug aukletiniu o ne tik jusu angeleli , yra ir privaciu aukliu kurios sokines tik apie jusu vaikuti , nieko neginu ir nekaltinu , visko buna gyvenime bet …..

 42. Įdomu parašė:

  Kokiai partijai to L/D direktorė ir jos vyras priklauso?

 43. Vardas (privalomas) parašė:

  Teveliai neuzmirskite ir savo pareigu,vaikai pasijaute nebaudziami,daro ka nori,sokdina aukletojus.Teko matyti,koki iskele isterijos priepoli panele,kai mama pasake greiciau apsirenkti.

 44. Jane parašė:

  Reikia klausti paćių vaikų apie auklėtojas, kaip jos elgiasi? Tevams daugiau bendrauti su vaikais, kai juos parsiveda iš darżelio. Vaikai , nemeluoja.. Domėkitės ir kaip maitinami vaikai darželiuose , bei mokyklose..

 45. Mama parašė:

  nauja mada manau atėjo vis kaltinti aukletojas o gal vaikas netyčia apsipbraizei.. O tik po savaitės atsibudo reik iškart bendraut su auklėtoja o ne po laiko kaltinti ir ieškot kaltu…

 46. MAMA parašė:

  Mano vaikas taip pat lanko si darzeli, tikrai esame patenkinti aukletoju darbu, ir tikrai mokina eilerasciu ir ne viena vaikas moka, grupeje yra didelis uzimtumas, kiekviena diena iskabinti vis nauji vaiku darbai, aukletojos geros ir supratingos, vaikas su didziausiu noru eina i darzeli.

 47. Mamuks parašė:

  Idomu būtų sužinoti apie kurią auklėtoją eina kalba Linelio?

 48. Chmmm parašė:

  O tai kodėl iš kart nesikreipė?? Dar savaitę laukė!?

 49. Mama parašė:

  Mano vaikas taip pat lanko si darzeli.As manau,kad reikia salinti direktore,nes si daro savo tvarka,aukletoju truksta,nauju nepriima,sekretore,logopede dirba grupese,kai turetu dirbti savo darba.Apie lavinima nera ne kalbos,bent jau musu grupeje,penkiameciai net eilerascio nemoka.

 50. Pikta parašė:

  Ne vien šiame darželyje bėda,taip L/D Linelis, ir visada ginamos tokios menkystos(auklėtojom pavadinti negaliu).Jei tevai moketu būti vieningi, manau tokiu neliktu “auklėtojų”.Puikiai suprantu kaip mama jaučiasi…

 51. Nesvarbu parašė:

  Siame darzelyja taip pat ir mano vaika skriaude, visi ten vienas kita gina ir niekas i tai nekreipia demesio. Dauguma tevu tyli nenori skandalo nes zino kad vistiek nieko nelaimes, dar bus apkaltinti smeizimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*