Aukštosiose mokyklose prasideda papildomas priėmimas

ELTOS nuotr.

Aukštosiose mokyklose po pagrindinio priėmimo likus laisvų valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų studijų vietų organizuojamas papildomas priėmimas, prašymus galima teikti rugpjūčio 7–9 dienomis.

Atnaujina prašymus

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) praneša, kad papildomo priėmimo metu stojantieji LAMA BPO informacinėje sistemoje atnaujina prašymus, įrašydami ne daugiau kaip 6 pageidavimus. Papildomame priėmime dalyvauti gali tie asmenys, kurie teikė prašymus pagrindiniame priėmime.
Po ankstesnių etapų pasirašiusieji studijų sutartį su aukštąja mokykla dėl valstybės finansuojamos studijų vietos arba dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos su studijų stipendija papildomo priėmimo metu gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas (be studijų stipendijos).

Bus skelbiama rugpjūčio 10 dieną

Stojantieji, kurie ankstesnių etapų metu pasirašė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla ar negavo/nepriėmė jokio kvietimo studijuoti, papildomo priėmimo metu gali rašyti pageidavimus į valstybės finansuojamas, į valstybės nefinansuojamas studijų vietas ir siekti gauti studijų stipendiją.
Stojantieji, įgiję išsilavinimą iki 2010 m., užsiregistravę LAMA BPO informacinėje sistemoje iki liepos 23 d., tačiau nepristatę savo brandos atestatų į LAMA BPO punktą, tai galės padaryti iki rugpjūčio 9 d.
Papildomo priėmimo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 10 d. iki 17 val. Paskutinės sutartys su pakviestaisiais studijuoti aukštosiose mokyklose pasirašomos rugpjūčio 11–13 dienomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto