Autistiški vaikai įsikurs pradinėje mokykloje

Planuojama, kad jau šį rudenį vaikų dienos centras „Mažasis Princas“ autistiškiems vaikams paslaugas teiks
naujose patalpose Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje. Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono savivaldybės taryba nusprendė pagal panaudos sutartį viešajai įstaigai „Vilties erdvė“ dešimčiai metų išnuomoti patalpas Kazimiero Jagmino pradinėje mokykloje Mažeikiuose.
Jose įsikurs Mažeikių autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ vaikų dienos centras „Mažasis princas“. Iki šiol, beveik penkerius metus, šis centras, kurį lanko autizmo spektro sutrikimą (toliau – ASS) turintys vaikai, veikė Šerkšnėnų kaime buvusioje mokykloje-daugiafunkciame centre. Jį uždarius, nuspręsta „Lietaus vaikams“ ieškoti kitų patalpų.
Tarybos posėdyje akcentuota: persikelti į Mažeikius prašė patys autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų tėvai, bet paaiškėjo, kad ne visi jie žinojo apie centro iškeldinimą iš Šerkšnėnų į miestą. Nepaisant to, tikimasi, kad persikėlimas ypatingiems vaikams neigiamų pasekmių neturės, ir įžvelgiama tam tikrų pliusų.

});

...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto