Automobilininkai pradėjo sezoną

Naktiniame važiavime į finišą skrieja Vitalijaus Plastinino ir Pauliaus Reiso ekipažas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Latvijoje vykusiame automobilio sporto žiemos ralio sprinto etape Mažeikių ASK klubo lenktynininkai pasirodė puikiai – Latvijos pirmenybių etape užimta pirmoji komandinė vieta, Lietuvos – trečia.

„Rally Alūksne 2016“ buvo pirmasis tiek Latvijos, tiek Lietuvos automobilių sporto ralio sprinto čempionatų etapas. Iš viso šių šalių čempionatai vyks šešiais etapais, vienintelis jų vyksta žiemos sąlygomis.
Mažeikiškių ekipažai dėl kai kurių klubo atstovų užimtumo moksluose važiavo kartu pirmą kartą, bet pasirodė puikiai ir užėmė prizines vietas – automobiliu „Mitsubishi Evo“ važiavę Vitalijus Plastininas ir Paulius Reisas SG-4 klasėje nuo pirmosios vietos atsiliko tik minute ir dviem sekundėmis ir užėmė antrąją vietą, automobiliu „BMW Compact“ taip pat debiutavę Tadas Sireika ir Giedrius Šileika Latvijos 1600 klasėje triumfavo, o Lietuvos SG-3 klasėje užėmė trečiąją vietą.