Automobilio dokumentai specialistams sukėlė įtarimų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo suklastotu dokumentu.

Tos dienos popietę į valstybės įmonės „Regitra“ Mažeikių grupę atvyko 36-erių metų rajono gyventojas, kuris norėjo įregistruoti automobilį „Chrysler GD Voyager“. Įprastinės dokumentų patikrinimo procedūros metu grupės specialistams kilo įtarimų, kad užsienio šalyje išduotas transporto priemonės registracijos dokumentas galimai yra suklastotas. Tokiais atvejais apie šį faktą iš karto informuojama policija.
Gavus pranešimą, transporto priemonė buvo paimta ir nuvežta saugoti, kol vyks ikiteisminis tyrimas. Dokumentas išsiųstas ekspertizei, jį pateikęs asmuo apklaustas.
Tokio pobūdžio tyrimai, susiję su dokumentų klastojimu ar suklastoto dokumento naudojimu, šiemet mūsų rajone retenybė. Pareigūnai tai sieja su tuo, kad pandemijos metu transporto priemonių iš užsienio registruojama gerokai mažiau. Iki lapkričio mūsų rajone užregistruotos keturios tokios nusikalstamos veikos, kai pernai per dešimt mėnesių jų buvo šešiolika. Už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*