Automobilio vagystės aplinkybės – įtartinos

Už pabėgimą iš avarijos vietos gresia piniginė bauda bei vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo trejų iki penkerių metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį rajono kriminalistai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl automobilio vagystės, kurios aplinkybės pareigūnams kelia nemažai abejonių.

Spalio trisdešimtąją apie dešimtą valandą vakaro policijos budėtojui buvo pranešta, kad sodų bendrijoje „Kurmaičiai“ įvyko avarija. Nuvykę į įvykio vietą, pareigūnai nustatė, kad automobilio „VW Golf“ vairuotojas kelio vingyje nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į tvorą bei tujas. Palikęs apgadintą automobilį vairuotojas iš avarijos vietos paspruko.
Patrulių būrio pareigūnai įregistravo eismo įvykį, apgadintą mašiną parvežė į saugojimo aikštelę. Pradėjus ieškoti savininko, į policiją atvyko devyniolikmetis Reivyčių gyventojas D. S. ir pranešė, kad lapkričio pirmosios pavakarę iš Žagarėlės gatvės buvo pavogtas jo automobilis „VW Golf“. Golfą jis įsigijęs tą pačią dieną – spalio trisdešimtąją, o pavogė palikus jį gatvėje: automobilio durelės buvo atidarytos, spynelėje buvo užvedimo rakteliai.
Už pabėgimą iš avarijos vietos gresia piniginė bauda nuo trijų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų bei vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo trejų iki penkerių metų.
Šiuo metu atliekama automobilio ekspertizė, tikimasi išsiaiškinti, kas sėdėjo prie jo vairo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto