Automobilis su šešiais keleiviais atsidūrė griovyje

Iš apvirtusio automobilio šeši keleiviai sugebėjo išsiropšti patys. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį netoli Balėnų lengvasis automobilis „Opel Vectra“ nulėkė į pakelės griovį ir apsivertė. Automobilyje buvo šeši keleiviai, tarp jų – viena mažametė mergaitė, laimei, nė vienas sunkių sužalojimų nepatyrė.

Praskrido pro priekį

Penktadienį apie 16 val., moters vairuojamas automobilis „Opel Vectra“ kelyje Tirkšliai–Balėnos bandė aplenkti sunkvežimį „Iveco“.
Pirminiais duomenimis, atliekant lenkimo manevrą sprogo lengvojo automobilio padanga, todėl jis tapo nevaldomas ir kliudė sunkvežimio priekinio buferio dešinę pusę. Po susidūrimo „Opel Vectra“ nulėkė į griovį ir apsivertė.
Sunkvežimio vairuotojas Steponas „Santarvei“ sakė, kad viskas įvyko akimirksniu. Jis esą tik spėjo pastebėti priekyje besiverčiantį automobilį.
„Gerai, kad lengvasis automobilis nepalindo po mano vairuojamu sunkvežimiu, o praskrido pro priekį į griovį, nes priešingu atveju turbūt nebūtume išvengę aukų“, – sunerimęs kalbėjo vairuotojas.
Atvykę į eismo nelaimės vietą policijos pareigūnai patikrino Stepono blaivumą. Vyriškio teigimu, alkoholio matuoklis parodė nulius.

Vairuotoja išvežta į ligoninę

Lengvojo automobilio keleiviai sakėsi vis dar negalintys atsipeikėti ir suvokti, kaip kas nutiko.
„Tik pamačiau, kad automobilį svaido po kelią, o po to viskas įvyko žaibiškai. Net nepajutau, kaip atsidūrėme griovyje. Sėdėjau priekyje, bet nespėjau sugriebti vairo, kad ištiesinčiau automobilį kelyje“, – įvykio aplinkybes prisiminė vienas iš eismo įvykio dalyvių.
Vyriškio pasakojimu, atvykę medikai vairuotojai uždėjo kaklo įtvarą ir išvežė į ligoninę išsamesniems tyrimams. Kartu su ja esą išvyko ir mažametė automobilio keleivė.
„Iš pirmo žvilgsnio tai sunkių sužalojimų nė vienas iš keleivių nepatyrėme. Tik nusibrozdinome. Tiek vairuotoja, tiek mergaitė į greitosios medicinos pagalbos automobilį nuėjo pačios, todėl manau, kad sunkių sužalojimų ar lūžių nepatyrė“, – savo nuomonę dėstė vienas iš eismo nelaimės liudininkų.
Medikai ne tik nustatys sužalojimus, bet ir atliks kraujo tyrimą dėl vairuotojos blaivumo.

7 Atsakymai į “Automobilis su šešiais keleiviais atsidūrė griovyje”

 1. yy parašė:

  svarbiausia kad visi sveiki, na o taip tai daug neaiškumu,, sako kad padanga sprogo /žiūrint foto nesimato sudraskytų padangų,/, rašo, kad kliudė sunkvežimio priekinio buferio dešinę pusę, čiagi keleivio pusė /žiūrint foto sunkvežimio bamperis sveikas / tai po šimts pypkių pro kurią gi pusę bu lenkimas ???, , taik koks gi greitis turėjo būti, ,, dar iš šeši keleiviai lengvajame auto, nunu,, o kaip ten dėl pokalbių telefonu važiuojant, tegu pareigūnai paima pokalbių išklotinę tik kelių minučių eigos iki įvykio, ir viskas bus aišku, ir galu gale kur buvo to vairuotojo rankos, nes kaip rašo keleivis, kad „sėdėjau priekyje, bet nespėjau sugriebti vairo, kad ištiesinčiau automobilį kelyje,“ , jo pasaka ant ratų, svarbiausia, kad visi sveiki…..

 2. Nepatyręs vairuotojas parašė:

  Po laiminga žvaigžde gime, tai ir laimingai baigėsi, nes sunkvežimis grėmingai atrodo.

 3. yy parašė:

  xx matyt norėtum, kad palicija vaikščiotu iš paskos ir saugotu, kaip dievo avinėlį.

 4. yy parašė:

  xx matyt norėtum, kad policija vaikščiotu tau iš paskos ir saugotu, kaip dievo avinėlį

 5. Vairuotojas parašė:

  „Naftine“, pati išsiblaivyk ir akyse prašviesės, gal tada nebeatrodys,kad vežantis į naftą vairuotojai girti :)

 6. xx parašė:

  matosi,kad ir policijai nerupi zmoniu saugumas

 7. naftine parašė:

  norejau paklausti ati valdzois,kodel girti vairuotojai zmones veza i nafta?negi visi ten valdzioje sedi akis uzsipyle?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto