Automobilių kroso mėgėjams – sezono įkarštis

Dėl Vilkyčiuose sukelto incidento su varžovu lenktynininkė Indrė Zatorskytė (automobilis, pažymėtas 104 numeriu) finale buvo diskvalifikuota. Nuotr. iš klubo „Lokys motorsport“ archyvo

Mažeikių rajono automobilių sporto klubo „Lokys motorsport“ lenktynininkams šiuo metu – pats varžybų įkarštis: jie rungtyniauja ir Lietuvos automobilių kroso čempionate, ir mini kroso pirmenybėse, ir Žemaitijos taurės etapuose.

});

Pasirodymo vienareikšmiškai neįvertinsi

Mažeikių rajono klubo atstovai važiavo jau antrame Lietuvos automobilių kroso čempionato etape. Jis vyko Vilkyčių automobilių kroso trasoje. Iš viso šiais metais numatyta surengti šešis šio čempionato etapus.
Kaip sakė ASK „Lokys motorsport“ vadovas Laurynas Paulauskas, pasirodymą galima vertinti ir gerai, ir liūdnai: savo klasėse klubo lenktynininkai Edgaras Urba ir Liutauras Mockus užėmė trečias vietas, trečia vieta užimta ir komandinėje įskaitoje. Tačiau komandos narė Indrė Zatorskytė finale buvo diskvalifikuota dėl sukelto incidento su varžovu, o pačiam...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto