Automobilių kroso meistrai sezoną baigė antrieji

Kauno rajone, Kačerginės trasoje, vyko paskutinis, aštuntasis, Lietuvos automobilių kroso pirmenybių etapas. Šalies čempionų vardus užsitikrinusi Mažeikių „Naftkarto“ automobilių klubo komanda jame užėmė antrąją vietą. GRŪMĖSI DĖL PRESTIŽO
Pasak klubo vadovo Vytauto Knitos, nors aštuntojo etapo rezultatai jokios įtakos turnyrinei lentelei neturėjo, mažeikiškiai jam pasiruošė kaip įprasta. Nesinorėjo būti apkaltintiems „povandeniniais žaidimais“, kai kitos ekipos grūmėsi dėl kiekvieno taško. Be to, kai kuriems mūsų sportininkams tai buvo puiki proga pagerinti savo rodiklius asmeninėje įskaitoje.
Diviziono 2A varžybose važiavęs Aidas Vengris Kačerginės trasoje užėmė trečiąją vietą.
Pasak komandos mechaniko Vytauto Bučio, Aidui nepasisekė antrajame važiavime: iki finišo likus keliems ratams, sprogo jo automobilio padanga ir finaliniame važiavime mažeikiškis turėjo startuoti iš paskutinės pozicijos. Tačiau meistriškumas lėmė, kad A. Vengris sugebėjo aplenkti daugelį varžovų. Iki antros vietos pritrūko tik šiek tiek laiko.
Nepasisekė ir Romui Knitai (Divizionas 2): vidury trasos pasikėlė jo automobilio kapotas, o pagal varžybų nuostatus, jei sportininkas negali važiuoti neišlipdamas iš automobilio, jis pašalinamas iš distancijos.
„Apmaudu, kad dėl technikos gedimo netekau galimybės kovoti dėl antros vietos bendroje čempionato įskaitoje“, – neslėpė nusivylimo Romas.
Diviziono 1 klasėje važiavęs Arvydas Galinis iškovojo trečiąją vietą, sidabro apdovanojimą pelnė jaunimo grupėje važiavęs Julius Bučys. Kitas Mažeikių jaunimo atstovas Tadas Malinauskas dėl traukės gedimo distancijos nebaigė.

MEDALIAI PELNYTI IR ASMENINĖJE ĮSKAITOJE
Po aštuntojo etapo „Naftkartą“ jau antrus metus iš eilės galima pasveikinti tapus šalies čempionu komandinėje įskaitoje: dideliu taškų skirtumu mažeikiškiai aplenkė Vilkyčių ir Ukmergės automobilių sporto klubų komandas.
Du čempionų medaliai pelnyti asmeninėse varžybose. Šalies pirmenybių nugalėtoju tapo Aidas Vengris, per visus aštuonis etapus buvęs tarp prizininkų (trys pirmosios, keturios trečiosios bei viena antroji vietos).
Trečius metus iš eilės nugalėtoju tapo Darius Martinkus, rungtyniavęs džipų klasėje. Darius šešiuose etapuose iškovojo pirmąsias vietas ir tik pirmajame etape Kalvarijoje, kai jo mašina vertėsi ant stogo, liko šeštas.
„Jaunimo taurę“ iškovojo Tadas Malinauskas, kuris triumfavo penkiuose etapuose. Toje pat grupėje Julius Bučys galutinėje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Romas Knita Diviziono 2 varžybose iškovojo trečiąją vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto