Automobilių sporto mėgėjų planus sujaukė koronavirusas

Mažeikių ASK klubas tikisi kitų metų liepą vėl atgaivinti Viekšnių ralį. Armando Knežio nuotr.

„Nei pavasario etapų nebuvo, nei rudens – toks įdomus sezonas“, – taip apie šalies automobilių sporto ralio sprinto čempionatą kalbėjo trečią vietą užėmusios Mažeikių automobilių sporto klubo komandos vadovas Vitalijus Plastininas.

Nusileido varžovams

Šie metai Lietuvos ralio sprinto čempionate pagal tvarkaraštį neišsiskyrė niekuo: jame buvo numatyta surengti šešis etapus. Po metų pertraukos, gegužę, vienas iš etapų turėjo vykti Viekšniuose. Tačiau viską sujaukė koronavirusas – vienas etapas neįvyko dėl karantino, paskelbto pavasarį, po to vyko etapai Kelmėje, Elektrėnuose ir Zarasuose, o etapas, numatytas Lenkijoje, buvo atšauktas dėl vėl plintančio koronaviruso.
Kad ir koks buvo sezonas, metiniai ralio sprinto rezultatai lėmė, kad du prieš tai vykusius sezonus šalies ralio sprinto čempionate triumfavusi Mažeikių ASK komanda šį kartą nusileido Šiaulių „Rally 4 Fun“ ir Ukmergės AMSK ekipoms bei užėmė trečią vietą.
Pirmąją vietą „Open“ klasėje iškovojo Vitalijaus Plastinino ir Artūro Šimins ekipažas, ketvirti „SG-3“ klasėje liko Rokas Varkalis ir Jonas Jarmolavičius.
Čempionato nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti po karantino.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*