Automobilyje aptiko narkotinių medžiagų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą policijos pareigūnų sustabdyto automobilio daiktadėžėje buvo aptikta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Antradienį, prieš devintą valandą vakaro, policijos pareigūnai Urvikiuose atliko automobilio BMW vidaus apžiūrą ir daiktadėžėje rado bei paėmė plastikinį maišelį su, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Automobilis – 23-ejų metų vyro nuosavybė, kam priklauso rastos narkotinės medžiagos, paaiškės ikiteisminio tyrimo metu. Jis pradėtas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Rastas maišelis su medžiaga perduotas ekspertams, jie nustatys, kas tai yra ir medžiagos kiekį. Tai taip pat svarbu, nes nedidelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų gaminimas, laikymas, perdirbimas, gabenimas ar siuntimas be tikslo jas platinti vertinamas kaip baudžiamasis nusižengimas ir už tai negresia laisvės atėmimo bausmė. Už tokį veiksmą gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba bauda, arba areštas. O štai už didesnį kiekį gali grėsti ir laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Devynių mėnesių statistika rodo, kad tokio pobūdžio veikų rajone šiemet gerokai padaugėjo – nusikalstamų veikų dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti šiemet jau užregistruota 25 (pernai – 15), o nusikalstamų veikų, susijusių su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, skaičius išaugo iki penkių (pernai registruotos trys).

2 Atsakymai į “Automobilyje aptiko narkotinių medžiagų”

  1. GRT parašė:

    Gaudo tuos kas kyšius nemoka policijai :D

  2. vip parašė:

    kas trečiame name yra po narkotikų tašką.tą žino visi mažeikių narkošos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto