Automobilyje rado narkotikų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį savaitgalį mažeikiškiai policijos pareigūnai viename iš patikrintų automobilių aptiko narkotinių medžiagų bei sulaikė du neblaivius vairuotojus, vienas iš kurių įvykdė avariją. 

Šeštadienio vakarą Žemaitijos gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje policijos pareigūnai sustabdė ir patikrino automobilį BMW. Kratos rezultatas – pas 22-ejų metų vaikiną rastas jam priklausantis folijos gniužulas, kuriame įpakuota balta ir biri, įtariama, narkotinė medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Sekmadienio naktį Sedos gyventojai pastebėjo, kaip nesuvaldytas automobilis „Ford Galaxy“ nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies ir apgadino kelio ženklą. Apie tai buvo pranešta policijai. Kai pareigūnai atvyko į Sedą, automobilis jau buvo išvažiavęs iš kanalo. Gana greitai buvo nustatytas transporto priemonę vairavęs asmuo – 48-erių metų vietos gyventojas, kuriam alkoholio tikrintuvas parodė 1,88 promilės girtumą, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sedos apylinkėse savaitgalį policijos pareigūnai sulaikė dar vieną neblaivų vairuotoją, kuriam buvo nustatytas 1,2 promilės girtumas, jo atžvilgiu pradėta administracinė teisena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto