Antradienio popietę garbaus amžiaus mažeikiškė tapo avarijos Mažeikiuose priežastimi. Paaiškėjo, kad moteris vairavo neblaivi.
Avarija Mažeikiuose, Taikos gatvėje, įvyko antradienį, apie antrą valandą po pietų. Važiuodamas gatve „Chevrolet“ vairuotojas pristabdė, o į jo automobilį atsitrenkė priešais važiavęs „opelis“, kurį vairavo 79-erių metų mažeikiškė. Nuo avarijos kaltininkės sklido alkoholio kvapas, tad buvo iškviesti policijos pareigūnai.
Moteriai buvo nustatytas 1,42 promilės girtumas, po 15 minučių antru pūtimu alkoholio tikrintuvas parodė 1,21 promilės. Pažeidėjai pradėta administracinė teisena.
Neblaiviems asmenims, kurių girtumas neviršijo pusantros promilės, bet įvykdžiusiems avariją, kai buvo apgadintas kitas automobilis, gresia kelios bausmės: 1200–1500 eurų bauda, vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo dvejų iki ketverių metų, draudimas vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai, nuo pusantrų iki dvejų metų, gali būti konfiskuota transporto priemonė.
nu cia virsune,jo pa pa kas darosi su lietuva,visi prasigere
Kaip galėjo atsitrenkti priešais važiavęs automobilis? citata iš teksto ,,Važiuodamas gatve „Chevrolet“ vairuotojas pristabdė, o į jo automobilį atsitrenkė priešais važiavęs „opelis,…..
Koks čia kriminalas. Oi.oi