Avarijoje sužalotas jaunuolis mirė ligoninėje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vėlų liepos 25-osios vakarą kelyje Mažeikiai–Leckava, ties trečiuoju kilometru, nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis „Audi 100“, kuriuo važiavo keturi jauni žmonės.
Per avariją nukentėjo vairuotojas M. V. gimęs 1987 m., ir su juo važiavęs  to paties amžiaus R. J. Pastarasis buvo paguldytas į ligoninę, tačiau iš jos pasišalino.
Sunkiai sužaloto keleivio 27-erių metų M. B. medikams nepavyko išgelbėti – praėjus kelioms valandoms po avarijos jis mirė ligoninėje.
Dar vienam automobilyje važiavusiam jaunuoliui  23-ejų metų  M.K. paskirtas ambulatorinis gydymas.
Dėl šio eismo įvykio atliekamas tyrimas.

9 Atsakymai į “Avarijoje sužalotas jaunuolis mirė ligoninėje”

 1. Tornadui parašė:

  Na tu vaziuodamas 90 km/h greiciu tikrai trukdai eismui nes zmones tave turi lenkti ir taip rizikuoja. Vaziuoti reikia 100-110 tada bus normaliai. Na nebent tau 50+ metu.

 2. TORNADO parašė:

  Skaudžiausia yra artimiesiems. Ima pyktis kai tokie debilitai dalyvauja eisme. Gali kiek nori atsargiai važiuoti, bet atsiras už tave „geresnių“ vairuotojų, kuriems taisyklės negalioja. Grįžau nuo jūros leistinu greičiu 90. Berods neteko klenkti nei vieno automobilio kai tuo metu mane lenkė tuntai visokių mašinų, kledarų, prabangių, klevų ir visas kitas lygesnis už visus lygius kontingentas. Tai gaunasi kad važiuodamas maksimaliu leistinu greičiu trukdau kitiems? Kur policija?

 3. Anonimas parašė:

  Seip vaziavo 5 zmones ir dar buvo suo nes mano brolis M.K. jis avarijoje buvo ir isgyveno ir suo gyvas. Todel prasau nemeluoti kad buvo 4 zmones, o pirma issiaiskinti kaip viskas buvo ir kiek ju buvo. Nes mano brolis ta nakti grizo su suzalota koja ir ranka.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Uzuojauta artimiesiems.Skaudu.

 5. Komentatorius parašė:

  o, visai neblogas tas kelias, jau ne pirmą kartą toje pusėje kažkam pasibaigia gyvenimas. Audi šymtas, audį šymtas, vokyška kokibė.

 6. paskutiniam parašė:

  Tai jau ištaisė klaidas čia…gali nebecituoti….

 7. neatitikimui parašė:

  nu tai santarvė irgi rašo, kad mirė keleivis, o ne vairuotojas “ Sunkiai sužaloto keleivio 27-erių metų M. B. medikams nepavyko išgelbėti – praėjus kelioms valandoms po avarijos jis mirė ligoninėje.“

 8. neatitikimas parašė:

  Delfyje rašo,kad mirė ne vairuotojas M.V.,o keleivis M.B.Tai kur tiesa?

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Ka padarysi,kad žmones nenori gyvent kokie mes mandrus,bet prieš dieva esam visi lygus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto