Avarijoje sužeista pėsčioji

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį specialiosios tarnybos vyko į dvi avarijų vietas rajono gyvenvietėse, dėl vienos iš jų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kiek po aštuntos valandos ryto pro Kapėnus važiavęs vairuotojas pastebėjo Rupūžkalnio gatvėje nuo kelio į griovį nuvažiavusį ir apsivertusį automobilį „VW Golf“. Įtaręs, kad mašinos viduje gali būti prispaustų žmonių, žmogus apie tai informavo specialiąsias tarnybas.
Atvykę pareigūnai nustatė, kad prispaustų žmonių nebuvo, vairuotoja buvo išlipusi. Ugniagesiai gelbėtojai, norėdami išvengti gaisro, atjungė akumuliatorių, rankomis apvertė mašiną.
Apie pusę septynių vakaro medikai ir policijos pareigūnai jau skubėjo į Tirkšlius, kur prie parduotuvės buvo sužeista moteris. Pirminiais policijos duomenimis, 29-erių metų vairuotojas automobiliu „VW Sharan“ važiavo atbuline eiga ir nepastebėjo ėjusios 74-erių metų moters.
Sužeista moteris buvo pristatyta į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių, kur jai diagnozuotas šlaunikaulio lūžimas. Moteris paguldyta į traumatologijos skyrių.
Pirminiais duomenimis, vairuotojas buvo blaivus, visas avarijos aplinkybes tiria policijos pareigūnai – dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

One Reply to “Avarijoje sužeista pėsčioji”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Visi vairuojantys turbut mato ne viena pestyji,kad bega,eina kur jiems patinka ar patogu.Galetu kiekvienas pagalvoti gal reiketu pasisaugoti save.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto