Avarijos kaltininkas pasinaudojo tamsa

Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos, padedant nustatyti avariją sukėlusį automobilį bei jo vairuotoją, kuris iš įvykio vietos pasišalino.
Pirminiais policijos duomenimis, avarija buvo įvykdyta balandžio 18-osios naktį viename iš Ventos gatvės kiemų – prie viešbučio „Rugelis“.
Eismo įvykio metu nežinomos markės automobilio vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo, kliudė bei apgadino kitą stovėjusį automobilį „Toyota RAV 4“, kuriam nuo smūgio, atsitrenkus į pastato sieną, išdužo galinis stiklas. Iš avarijos vietos pasišalinusio automobilio markė, spalva ir valstybinio numerio ženklai nežinomi.
Pareigūnai prašo gyventojų, mačiusių eismo įvykį ar transporto priemonę, pasišalinusį asmenį ir galinčių suteikti naudingos informacijos (ypač vairuotojų, automobiliuose turinčių vaizdo registratorius, taip pat gyventojų, prie namų įsirengusių vaizdo stebėjimo kameras), susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Jurga Daukintaite – Sluckuviene tel. 8 672 29 268, el. paštu [email protected] arba atvykti į Mažeikių rajono policijos komisariatą.

One Reply to “Avarijos kaltininkas pasinaudojo tamsa”

  1. B. parašė:

    Ir aš bijau kliudyti užstatytų įvažiavime į Ventos 85 automobilių. Esu priverstas važinėti šaligatviu, jei nenoriu kliudyti. Atrodo, parašyta aiškiai – turi būti palikta 3 metrai atstumo iki bortelio arba linijos. Bet kai kuriems KET negalioja. Keisčiausia, kad į kiemą neretai įvažiuoja GMP automobiliai, netgi policijos ekipažas per tą patį šaligatvį ir niekas nesiima jokių priemonių. Prieš porą savaičių teko stebėti taip atvažiuojantį Savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus mašiną. Ir ją vairuojančiam neiškilo jokių problemų – viskas tvarkoje. Tai gal laikas imti ir uždaryti šias įstaigas? Sutaupysim savivaldybės lėšų. Vistiek iš jų jokios naudos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto