Avarijos priežastis – neatidumas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį, apie devintą valandą vakaro, Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad Mažeikiuose, Vilties ir Sedos gatvių sankryžoje, susidūrė du automobiliai, vienas jų apsivertė, yra prispaustų žmonių.

Į avarijos vietą atskubėjo policijos, ugniagesių ir medikų automobiliai. Paaiškėjo, kad pranešimas buvo netikslus. Pirminiais policijos duomenimis, 17-os metų senumo automobilis „VW Passat“ nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio 12-os metų „Peugeot 307“ ir su juo susidūrė.
Ugniagesiai gelbėtojai atjungė mašinų akumuliatorius, kad nekiltų gaisro pavojus, ir padėjo į medikų automobilį įkelti traumą patyrusią „VW Passat“ vairuotoją.
Šioje sankryžoje pastaruoju metu įvyko ne viena avarija. Policija ragina vairuotojus būti atidžius ir nesistengti iš šalutinio kelio „prašokti“ priešais pagrindine Vilties gatve važiuojančias transporto priemones.

One Reply to “Avarijos priežastis – neatidumas”

  1. Kiek galima!!! parašė:

    Ar ne laikas,kažkam pradėti rūpintis šia prakeikta sankryža!!! Nėra tokios savaitės dienos kad čia nevyktų eismo ivykis.Nes ji yra labai apgaulinga ir ne vietiniams vairuotojams yra lyg spastai….bent jau sudėkit stop ženklus ar ant asfalto išdažyti stop.Ar lauksit kol kas žus čia,o ne tik susižalos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto