
Nuotr. iš redakcijos archyvo
Du pėstieji nukentėjo per eismo nelaimes, įvykusias savaitgalį Mažeikių mieste.
Vienu atveju pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo.
Penktadienio vakarą pėsčioji nukentėjo Žemaitijos ir Sedos gatvėje esančioje šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje. Pirminiais policijos duomenimis, moteris buvo partrenkta automobilio tada, kai kirto sankryžą, degant leidžiamam šviesoforo signalui. Sužeidimus ji gydosi ambulatoriškai.
Moters nepraleidusio vairuotojo atžvilgiu pradėta administracinė teisena.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.
I apsiskaičiusių vairoutojų y katrei žena,kad globalins atšelems gres.vairouket tik dveratį i visiem geriau bus!
-tiltas,-jeigu norite TILTO,tai reikės ir daug tvorų,kaip prie geležinkelio.
Mažeikiuose tiek dauk mašynu o dar saka kad blogai čia visi givena. Nesamone. Kelkite mokescius ir benzyno kainas. Tada nebus mašynu ir nenukenties žmonias.
Baisu, nes einu pakankamai greitai, o ne peda uz pedos. Taisykles puikiai zinau. Keliu eismo taisyklese pirmenybe teikiama pesciajam, kuri PRIVALOTE praleisti. Tai logiska, kad priesingai besielgiantys man atrodo nemandagus… Begti nesdama pirkinius nesiruosiu! O kur jau jums, ponai, taip dega, kad negalite palaukti?
Gal reikėtu straipsniu ir švietėjišku brošiūrų ar kažkaip tai, kad pėstieji labiau būtų pamokomi kaip elgtis gatvėse, nes nesupranta , kad ne tik jiems žalia dega.
Rašote baisu, matosi esate nevairuojantis žmogus ir nežinote kelių eismo taisykliu. Kai sankryžoje Jums dega žalia , vairuotojui išsisukančiui taip pat dega žalia!!! Tai todėl ponia ir reikia paskubėti, o ne miglinėti. Manau , kad ir pėstieji turi būti supažindinti su kelių eismo taisyklėmis, nes nežino elementarių dalykų.. kad žalia ne tik pėstiesiems ir gatvėje reikia skubėti.
jo, daug vaikstau, tai zinau, kokie vairuotojai izulus.praleisti nenori. eini per zalia ir dar tave vairuotojas skubina vaziuodamas ant taves… Jokios pagarbos.
Tai kodėl nestatote ir čia TILTO !!!