Avarijose nukentėjo pėstieji

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Du pėstieji nukentėjo per eismo nelaimes, įvykusias savaitgalį Mažeikių mieste.
Vienu atveju pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimo.

Penktadienio vakarą pėsčioji nukentėjo Žemaitijos ir Sedos gatvėje esančioje šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje. Pirminiais policijos duomenimis, moteris buvo partrenkta automobilio tada, kai kirto sankryžą, degant leidžiamam šviesoforo signalui. Sužeidimus ji gydosi ambulatoriškai.
Moters nepraleidusio vairuotojo atžvilgiu pradėta administracinė teisena.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Avarijose nukentėjo pėstieji”

 1. gryna teisyb parašė:

  I apsiskaičiusių vairoutojų y katrei žena,kad globalins atšelems gres.vairouket tik dveratį i visiem geriau bus!

 2. apas parašė:

  -tiltas,-jeigu norite TILTO,tai reikės ir daug tvorų,kaip prie geležinkelio.

 3. Vairotojas parašė:

  Mažeikiuose tiek dauk mašynu o dar saka kad blogai čia visi givena. Nesamone. Kelkite mokescius ir benzyno kainas. Tada nebus mašynu ir nenukenties žmonias.

 4. baisu parašė:

  Baisu, nes einu pakankamai greitai, o ne peda uz pedos. Taisykles puikiai zinau. Keliu eismo taisyklese pirmenybe teikiama pesciajam, kuri PRIVALOTE praleisti. Tai logiska, kad priesingai besielgiantys man atrodo nemandagus… Begti nesdama pirkinius nesiruosiu! O kur jau jums, ponai, taip dega, kad negalite palaukti?

 5. Kilo mintis parašė:

  Gal reikėtu straipsniu ir švietėjišku brošiūrų ar kažkaip tai, kad pėstieji labiau būtų pamokomi kaip elgtis gatvėse, nes nesupranta , kad ne tik jiems žalia dega.

 6. Vairuotojas to baisu parašė:

  Rašote baisu, matosi esate nevairuojantis žmogus ir nežinote kelių eismo taisykliu. Kai sankryžoje Jums dega žalia , vairuotojui išsisukančiui taip pat dega žalia!!! Tai todėl ponia ir reikia paskubėti, o ne miglinėti. Manau , kad ir pėstieji turi būti supažindinti su kelių eismo taisyklėmis, nes nežino elementarių dalykų.. kad žalia ne tik pėstiesiems ir gatvėje reikia skubėti.

 7. baisu parašė:

  jo, daug vaikstau, tai zinau, kokie vairuotojai izulus.praleisti nenori. eini per zalia ir dar tave vairuotojas skubina vaziuodamas ant taves… Jokios pagarbos.

 8. tiltas parašė:

  Tai kodėl nestatote ir čia TILTO !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto