Baidarininkai išbandė naujai įrengtą Ventos pakrančių infrastruktūrą

Autorės nuotr.

[nggallery id=”1031″]

Ventos upės pakrantėse – nuo Rekečių piliakalnio Šiaulių rajone iki Kuldygos miesto Latvijoje – įrengta baidarininkams ir aktyvų laisvalaikį gamtoje mėgstantiems keliautojams skirta infrastruktūra.
Šią savaitę vykstančio keturių dienų baidarių žygio Ventos upe dalyviai apžiūri ir patys išbando įrengtas baidarių sustojimo vietas.

Susivienijo lietuviai ir latviai

Baidarių sustojimo aikštelės ir jose esanti infrastruktūra: pavėsinės, laužavietės, tualetai, stendai su informacija apie vienoje ar kitoje vietovėje esančius lankytinus objektus – buvo įrengti įgyvendinus
bendrą Lietuvos ir Latvijos projektą.
Projekto partneriais tapo Ventos regioninis parkas, Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras, Akmenės, Saldaus, Skrundos, Kuldygos rajonų savivaldybės bei Kuržemės turizmo asociacija.
Pagrindinis minėtų organizacijų tikslas buvo padaryti, kad upės pakrantės taptų patrauklesnės laisvalaikį gamtoje pamėgusiems žmonėms. Kad jie, atvykę prie upės, turėtų galimybę laisvalaikį leisti civilizuotai – laužus kūrenti tvarkingose laužavietėse, valgyti sėdėdami prie stalų, gamtinius reikalus atlikti ne už krūmo.

Kasdien kiti organizatoriai

Antradienį Papilėje prasidėjo keturių dienų baidarių žygis Ventos upe. Jo metu savivaldybių, žiniasklaidos, turizmą populiarinančių organizacijų, visuomenės atstovai turi galimybę apžiūrėti ir patys išbandyti įrengtą infrastruktūrą.
Kiekvienos dienos programą organizuoja vis kito rajono atstovai. Kas dieną žygyje dalyvauja vis kiti žmonės iš Mažeikių, Akmenės rajonų ir Latvijos.
Pirmą dieną iš Papilės startavo per trisdešimt baidarininkų. Jie plaukė nuo Papilėje įsikūrusio Jono Stankaus baidarių nuomos centro iki Ventos miestelio ir įveikė apie 14 kilometrų.
Antrą dieną plaukimą nuo Mažeikiuose esančio „Aitvaro“ malūno iki Leckavos Dainų slėnio koordinavo Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Plačiau apie baidarių maršrutus: neries-baidares.lt/marsrutai

8 Atsakymai į “Baidarininkai išbandė naujai įrengtą Ventos pakrančių infrastruktūrą”

 1. Santarvei parašė:

  Paklauskite tų valdžiažmogių turistų, kaip jie jaučiasi taip tyčiodamiesi iš mokesčių mokėtojų? Galingi ir svarbūs? O gal tos dienos algą ketina pervesti į kokį nors fondą?

 2. Lina parašė:

  Tegul jie išbando “naujus” takus kur padarė prie Ventos, ties Mažeikių miestu, toliau už kotedžų paėjus, jau dabar takelis siauresnis nei anksčiau buvo ir lietaus jau keliose vietose išplautas, kas bus toliau po rudens lietaus ar žiemos atlydžio?gal jie irgi ” gražių ” nuotraukų iš trn gali įdėti? Gėda

 3. tikrai parašė:

  gerai ir įspūdingai skamba: mero patarėjas investicijoms. O kodėl ne mero patarėjas papildomoms savivaldybės išlaidoms?

 4. Šlykštu parašė:

  Darbo metu savivaldybininkai pramogauja. Ir pramogos, ir atlyginimas už dieną iš mokesčių mokėtojų kišenės. Pasiskelbia apie tai, nes įsitikinę, kad žmonės yra lochai, turi džiaugtis, kad taip prasmingai valdininkai “dirba”. Šlykštu

 5. Piktas parašė:

  https://www.facebook.com/Mazeikiaisavivaldybe/photos/pcb.1024204467970916/1024203007971062/?type=3&theater Citrinos tetrūksta višųjų ryšių specialistėms. Jaučiu jas Kryžius nusamdė, kad naujai valdžiai gėdą darytų. Čia jau ne šūvis į koją, čia jau greičiau į smilkinį. O įdomu mero patarėjas investicijom jų kur oeškojo? Ventos dugne ar tarp naujųjų viešų ryšių žvaigždžių? O meras ar ne atostogose? Nu ir tvarkelė, Piemuo į Maljorką, avys iš tvarto…

 6. to miela parašė:

  sunkus jų darbas – įsivaizduokit visą darbo dieną plaukti baidare, prie upės pietauti, žodžiu, kelionė su pikniku… Ir svarbiausia, kad jie prie to, kas padaryta, nė piršto neprikišo…

 7. Kaip miela parašė:

  Pasirodo yra savivaldybėj žmonių, kurie vardan visų mūsų, kaip pionieriai, atveria naujus horizontus. https://www.facebook.com/Mazeikiaisavivaldybe/photos/pcb.1024204467970916/1024202964637733/?type=3&theater Štai jie – mūsų dienų didvyriai ir didmoterys po sunkios darbo dienos. Tiesa, už mokesčių mokėtojų pinigus. Saulėtą dieną. O dar kalba, kad nauja direktorė negera. Apkalbos tai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*