Balandį smurto atvejų buvo užfiksuota daugiausiai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių policijos komisariate šią savaitę kasdien pradėta po ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Balandžio statistika rodo, kad smurto atvejų buvo daugiau nei įprastai.

Įtariamieji spėja pasišalinti

Pirmadienį apie septintą valandą vakaro Naftininkų gatvėje buvo sumuštas 48-erių metų vyras. Nukentėjusysis teigė, kad prieš jį ranką pakėlė kitas vyriškis, kurio policijai sulaikyti nepavyko.
Antradienį, apie pusę dviejų nakties, konfliktas M. Daukšos gatvės namo bute baigėsi tuo, kad 24-erių metų vyras pakėlė ranką prieš savo dvejais metais vyresnę sugyventinę ir pažįstamą 24-erių metų merginą. Įtariamasis taip pat spėjo pasišalinti.
Trečiadienio vakarą policijos areštinėje atsidūrė 22-ejų metų Žemaitijos gatvės gyventoja. Moteris įtariama smurtu prieš savo septyneriais metais vyresnį sugyventinį. Abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs – moteriai nustatytas 1,47 promilės girtumas, vyrui – 1,27 promilės girtumas.

Smurtavo ir moterys

Balandį nusikalstamų veikų, susijusių su fizinio skausmo sukėlimu, Mažeikių rajone užregistruota 26. Nuo metų pradžios – 62. Pernai per tris mėnesius tokio pobūdžio nusikalstamų veikų buvo gerokai mažiau – 45.
Balandį keturiais atvejais įtariamosiomis smurtu buvo moterys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*