Bankininkai tikina: nerimas dėl „Swedbank`o“ nepagrįstas

Kalbinti mažeikiškiai pasakojo išsigandę kalbų apie dar vieno banko griūtį. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Prie „Swedbank“ bankomatų Mažeikiuose susidariusios eilės dar nereiškia, kad reikia nuogąstauti, jog ir šį banką ištiks „Snoro“ likimas.

Banko „Swedbank“ valdybos pirmininkas Antanas Danys tvirtina, kad bankas Lietuvoje veikia įprastu režimu, o pinigų bankomatuose pakanka.
Visas nerimas dėl banko „Swedbank“ stabilumo ateina iš Latvijos.
„Lietuvos gyventojai ir įmonės elgiasi kur kas ramiau, galėčiau sakyčiau, kad visiškai racionaliai. <…> Kiek gavome informacijos iš banko padalinių, šiandien yra išmokamos pensijos – mėnesio pradžia. <…> Mes siekiame užtikrinti informaciją žmonėms, jeigu jiems reikia pinigų, jie visada bus prieinami, o toliau turi dirbti teisėsauga ir žiūrėti, iš kur skleidžiama dezinformacija“, – vakar surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo A. Daunys.
Siekdamas išsiaiškinti gandų šaltinį, Lietuvoje veikiantis bankas „Swedbank“net kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą.
Apie banko „Swedbank“ stabilumą kalba ir Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. Jis ramina Lietuvos gyventojus, esą Latvijoje pasklidę gandai apie „Swedbank“ problemas yra nepagrįsti: „Swedbank“ yra netgi per likvidus, todėl net jeigu tautiečiai imtų gryninti pinigus, bankui tai nesudarytų didelių problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto