Barnių dėl gyvūnų mažiau, problema lieka

Lietuvoje veikiančių perpildytų gyvūnų prieglaudų atstovai, gamtininkai tikina, kad aktyvesnė kačių sterilizacija, katinų kastracija yra geriausias būdas mažinti benamių gyvūnų populiaciją. Nuotr. iš tinklalapio Shutterstock.com

„Santarvės“ redakcija nuolat sulaukia gyventojų pasakojimų apie kaimynų nesutarimus dėl benamių gyvūnų šėrimo, laukinių paukščių lesinimo. Sulaukiama ir klausimų, kur kreiptis, kad būtų suteikta pagalba sužeistoms antims, rajone žiemoti likusiems gandrams.
Joks sąmoningas žmogus nepasakys, kad mylėti ir globoti gyvūnus yra blogai. Tačiau kiekvienoje situacijoje galioja ne tik taisyklės, bet ir gamtos dėsniai. O juos priimti, į juos atsižvelgti šiuolaikiniam žmogui ne visuomet paprasta.

});

Katinų globa prie svetimo daugiabučio

Mažeikių daugiabučio namo gyventoja papasakojo situaciją: moteris iš gretimo namo prie jos langų buvo „įsteigusi“ benamių kačių šėryklą.

Sočios katės ir katinai iškapstydavo gėlių darželį, jame atlikdavo gamtinius reikalus.
„Be to, pro tokią, vadinkime, ventiliavimo angą gyvūnai buvo įsigudrinę...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto