Baudinys mažeikiškiams kainavo du taškus

Dvejas rungtynes Lietuvos antros lygos futbolo čempionato Šiaurės zonos pirmenybėse sužaidė Mažeikių „Mažeikių“ komanda.
Žaidėjai patyrė ir pergalės skonį, ir pralaimėjimo kartėlį. SVEČIUOSE IŠKOVOTA PERGALĖ
Trečiojo turo rungtynes mažeikiškiai žaidė Telšiuose, kur jų varžovai buvo vietos „Masčio“ futbolininkai. Pasak komandos trenerio Nerijaus Gudaičio, pirmajame kėlinyje komanda žaidė ypač blogai: aikštės šeimininkai vieną po kitos kūrė progas prie mūsų vartų, tačiau mažeikiškiams tądien šypsojosi fortūna, be to, vartus gerai gynė Gintas Baltinas.
„Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė priešinga linkme: mažeikiškiai stengėsi iš visų jėgų, užgulė varžovų vartus ir iškovojo pirmąją pergalę šiose pirmenybėse.
Pirmąjį įvartį 57 minutę pelnė Gintaras Vilkas, antrąjį praėjus penkiolikai minučių po baudos smūgio įmušė Antanas Bulošas. Po rungtynių vyrai sakė, jog išsikrovė per dvikovą iki galo“, – džiaugėsi pergale treneris.
Ne blogesnio rezultato mažeikiškiai tikėjosi ir iš antradienio rungtynių savo aikštėje su Šiaulių „Šiaulių-3“ komanda. Tačiau…

SUTRUKDĖ BAUDINYS
Rungtynes mažeikiškiai pradėjo nesėkmingai: jau septintą minutę po jauno gynėjo klaidos šiauliečiai pelnė įvartį. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkų bėdos nesibaigė: kėlinio pradžioje šiauliečiai pelnė antrąjį įvartį, dar po kelių minučių į mūsiškių vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Tik tada, kai svečiai nerealizavo šio baudinio, mažeikiškiai sukruto lyginti rezultatą.
Iki rungtynių pabaigos likus dvidešimčiai minučių, Nerijus Dargevičius pelnė pirmąjį įvartį, o paskutinę rungtynių minutę varžovai baudos aikštelėje pargriovė Antaną Bulošą ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį.
Kaip vėliau sakė Antanas, jis manęs, kad šiauliečių treneris (buvęs mažeikiškis Saulius Vertelis) vartininkui jau bus sakęs, kur per baudinius smūgiuoja mažeikiškis, todėl smūgiavo į kitą pusę. Bet vartininkas smūgį atrėmė ir baigėsi rungtynių laikas.
„Apmaudu: jau trečias rungtynes pralaimime rezultatu 1:2. Blogai, kad traumas patyrė Gintaras Vilkas ir Nerijus Labžentis, tad svarbiose rungtynėse šį sekmadienį Biržuose, kur žaisime su dar taškų neturinčia vietos „Rinkuškių“ komanda, jie negalės padėti. Bet kovosime dėl pergalės“, – sakė ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Šiuo metu mažeikiškiai, surinkę tris taškus, užima aštuntąją vietą.