Bėgikai rudenį pasitiko naujais startais

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikiškiai klubo „Penki kalnai“ bėgikai praėjusį savaitgalį dalyvavo dvejose varžybose. Iš jų grįžo su medaliais ir puikia nuotaika bei įspūdžiais.

Klaipėdos centriniame stadione vyko paskutinis vasaros sezono veteranų lengvosios atletikos turnyras „Ąžuolo taurė 2020“.
Dvi pirmąsias vietas šiame turnyre iškovojo Milda Zubavičienė – ji užtikrintai nugalėjo 200 ir 400 metrų bėgimo distancijose. Trumpesnėje distancijoje antrą vietą iškovojo mažeikiškė Zita Gedutienė, atsilikusi devyniomis sekundėmis. Mažeikiškė perpus ilgesnėje distancijoje parodė antrą laiką, bet pagal skaičiavimams taikomą koeficientą liko ketvirta, šeštą vietą pelnė šioje distancijoje bėgusi mūsų klubo atstovė Sandra Mitkevičienė.
Saulius Prielgauskas – vienintelis iš mažeikiškių bėgikų – varžėsi 800 ir 3 000 metrų bėgimo distancijose ir užėmė ketvirtą bei septintą vietas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.