„Bėgimas per Lietuvos mokyklas“ pasiekė ir Mažeikius

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

„Bėgimo per Lietuvos mokyklas“ iniciatorius vilnietis Nerijus Buivydas kartu su komanda antradienį pasiekė Mažeikius, kur aplankė Merkelio Račkausko gimnazijos bendruomenę. Aplankius mūsų miestą, tolesnis bėgiko maršrutas – į Šiaulių rajoną.

Socialinės akcijos „Už laimingesnius vaikus mokykloje“ trisdešimt trejų metų Vilniaus Demokratinės mokyklos vadovas Nerijus Buivydas užsibrėžė tikslą per dvidešimt dienų įveikti dvidešimt maratonų (43 kilometrų ilgio distanciją), tai yra 860 kilometrų ir tuo pačiu aplankyti ir surengti susitikimus su dvidešimties mokyklų bendruomenėmis.
Aštuntą valandą ryto vilnietis pedagogas startavo Plungėje ir jau apie pirmą valandą po pietų ties Mažeikių riba jį pasitiko policijos ekipažas ir M. Račkausko gimnazijos bėgikai, kurie palaikė maratonininką bėgdami per mūsų miestą.
Finišuojant prie gimnazijos, kuri nuo bėgimo pradžios – jau dvylikta aplankyta švietimo įstaiga, bėgiką plojimais pasitiko šios mokymo įstaigos moksleiviai ir pedagogai. Po diskusijos mokykloje bėgikas pernakvos mūsų mieste ir jau kitą dieną jo maršruto tikslu taps Šiaulių rajono Aukštelkės mokykla.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto