Bendrabutis – bendras būstas su savo pliusais ir minusais

Studentų nuomone, bendrabutis yra puiki vieta užmegzti naujas pažintis ir pigiai pragyventi studijų metus. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ne vieną kartą esu girdėjusi studentų istorijas apie gyvenimą bendrabutyje. Vienos juokingos, kitos kelia nuostabą. Dabartinių ir buvusių studentų nuomonės apie bendrabučius yra skirtingos. Būna, kad aukštųjų mokyklų, turinčių galimybę apgyvendinti jaunus žmones, atstovų požiūris vienoks, o studentų patirtys kitokios.

});

Prasidėjus naujiems mokslo metams, nutariau pasidomėti, kokios apgyvendinimo ir gyvenimo sąlygos mūsų universitetų bendrabučiuose. Žinoma, rimtam tyrimui mano surinktų duomenų neužteko, tačiau tai, ką pavyko sužinoti, gali būti naudinga būsimiems studentams ir jų tėveliams.

Ne visi norėjo bendrauti

Klaipėdos universiteto bendrabučių administracija į skambučius, deja, neatsakė, o Vilniaus universiteto atstovai bendradarbiauti šiuo klausimu nepanoro. Tik Vytauto Didžiojo universiteto direktorius atsakė į klausimus.

Kadangi nepavyko gauti oficialių duomenų ir komentarų, nutariau apklausti studentus, gyvenančius aukštųjų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto