Bendrovės savivalė – situacija be išeities?

Kai kurie seniūnai skundžiasi, kad bendrovės „Besmegeniai“ atliekami kasimo darbai nebe pirmus metus
seniūnijose pridaro daug problemų. Autorės nuotr.

Ne vienus metus Savivaldybės administraciją pasiekia seniūnų skundai dėl bendrovės „Besmegeniai“, Mažeikių mieste ir rajone teikiančios interneto, skaitmeninės televizijos paslaugas, nesankcionuotos veiklos – savavalių žemės kasimo darbų.

});

Seniūnų, kurie kreipėsi į Savivaldybę, teigimu, „Besmegeniai“ jaučiasi visagaliai – kasa, kur nori, kloja savo tinklus, kaip nori, bendrovė ne tik nesilaiko leidimuose nurodytų sąlygų, neretai ji tai daro ir be leidimų.
Su tokiomis problemomis susidūrę seniūnai piktinasi, kad į jų raštus nereaguojama. Opų klausimą ėmėsi svarstyti Savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas. Paskutiniame posėdyje buvo nuspręsta Savivaldybės administracijai siūlyti įsteigti atskirą etatą – gal tai padėtų išspręsti problemas, kylančias dėl tokio kasinėjimo.

Rašo skundus

Ne pirmus metus rajono seniūnai Savivaldybės administracijai skundžiasi dėl „Besmegenių“ veiklos, bendrovės atliekamų kasimo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto