Bibliotekoje finišavo fotografijų konkursas

Pirmadienį komisija išaiškino parodos nugalėtojus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių savivaldybės viešoji biblioteka veiklos devyniasdešimtųjų metinių proga organizavo keturis mėnesius trukusį fotografijų konkursą „Knyga, skaitymas, biblioteka fotografijoje“. Pirmadienį komisija išaiškino nugalėtojus.

Knyga fotografijoje

Projekto vadovės Ingridos Jonušienės idėjos tikslas buvo populiarinti knygų skaitymą ir biblioteką, skatinti visuomenės kūrybiškumą, kultūrinę saviraišką, knygas ir skaitymą perteikiant fotografijoje.
„Norėjosi padaryti kažką tokio netradicinio, todėl kilo mintis pasirinkti fotografiją“, – „Santarvei“ pasakojo vyresnioji bibliotekininkė-metodininkė I. Jonušienė.
Ji priminė, kad šiame konkurse galėjo dalyvauti įvairių socialinių sluoksnių, įvairaus amžiaus ir ne tik Mažeikių, bet ir aplinkinių rajonų gyventojai.

Išrinkti nugalėtojai

Šešiasdešimties konkurso dalyvių nuotraukas vertino bibliotekos administracijos sudaryta komisija: Pranas Algimantas Tirlikas, Sigitas Strazdauskas ir Daiva Norkutė. Pasak I. Jonušienės, išrinktos I – III vietos moksleivių ir suaugusiųjų kategorijose. Vertinama buvo pagal atitikimą konkurso temai, meniškumą, originalumą, kūrybiškumą.
Konkurso nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami prizais spalio 4 dieną vyksiančio šventinio vakaro „Kur susitinka knygos ir žmonės“ metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto