
Nuotrauka iš bibliotekos archyvo
Antradienį Palnosų bibliotekoje įvyko teminis renginys „Vakaras su poezija“, kurio metu buvo pristatytos Metų knygos rinkimams nominuotos poezijos knygos.
Renginio pradžioje buvo aptarta, kas yra poezija, buvo pristatytos minėtos knygos, jų autoriai. Visi renginio dalyviai pakviesti keliauti į poezijos pasaulį, kuris privertė susimąstyti apie meilę žmogui bei gyvenimo tiesas.
Renginio dalyviai perskaitė po eilėraštį iš juos sudominusios knygos. Aptarėme, kokias mintis šie kūriniai sukėlė.
Renginio pabaigoje bibliotekininkė pakvietė balsuoti už labiausiai patikusią knygą. Dalyviai išrinko Rimvydo Stankevičiaus kūrinį „Šermuonėlių mantija“.
Virginija MOMGAUDIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palnosų filialo vyresnioji bibliotekininkė
Be striukų ir kailinių nei 5 minučių neišsėdėtumėt. Tokia provincijų nūdiena……
Iš šono pažiūrėjus atrodo, kad ši biblioteka nešildoma, nes visi lankytojai su kailiniais, striukėmis ir kepurėmis. O gal čia kultūros stoka? Susirinkus į renginį, kuris prie stalo, kur vaišinama kava ir prie kavos, reiktų prie stalo sėsti be kailinių, striukių ir sovietmetį menančių galvos apdangalų.