„Bitutėje“ pažymėtas 35-asis gimtadienis

Apdovanojimai buvo skiriami pagal įvairias nominacijas. Jį atsiima mokytoja montesorininkė Inga Vitkienė. Autorės nuotr.

Spalio 1-ąją Mažeikių lopšeliui-darželiui „Bitutė“ sukako 35 metai. Sudėtinga situacija dėl COVID-19 infekcijos plitimo pakoregavo įstaigos gimtadienio šventę – ją bendruomenė pažymėjo atskiromis grupėmis, laikydamasi visų saugumo reikalavimų.
Ir sveikinimai, linkėjimai šiemet buvo kitokie – sudėti į vieną gimtadieninį filmuką, kurį kūrė ir darželinukai, ir pedagogai, ir įstaigos administracija. Kita vertus, toks būdas yra ne tik „sveikesnis“, bet ir ilgaamžiškas. Virusas praeis, o filmas, kuriame daug geros nuotaikos ir prasmingų linkėjimų, išliks. Dar po gero dešimtmečio bus galima įsitikinti, ar nuoširdūs linkėjimai „Bitutei“ gyvuoti, klestėti, išlikti darbščiai bus įgyvendinti. Taip nusprendė šventės iniciatoriai.

Mokytoja Vilija Šulcienė nuo lietaus galės slėptis saugiu „Bitutės“ skėčiu (pastaba: renginyje privalomą veido kaukę ji nusiėmė tik pozuodama fotografui). Autorės nuotr.

Pasidžiaugta, kad lopšelis-darželis išlieka vienas populiariausių Mažeikiuose, kad čia daug dėmesio skiriama darbuotojų kvalifikacijai tobulinti, nes įstaigą lanko ne tik sveiki, bet ir įvairių specialiųjų ugdymosi poreikių turintys vaikai. Jų ugdymu ir sveikata rūpinasi daugiau nei šimtas darbuotojų. „Bitutėje“ veikia 16 grupių, šiais metais planuojama atidaryti dar vieną naują – STEAM grupę.
Gimtadienio šventėje gausios pedagogų bendruomenės nariai, kiti darbuotojai, „Bitutei“ paskyrę ne vieną dešimtmetį, buvo pagerbti padėkomis bei smagiomis dovanėlėmis.
Rita NORVILIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*