„Bitutės“ vaikai neieškojo pasiklydusios žiemužės

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Nors tikrosios žiemos taip ir nesulaukėme, ji – tik kalendoriuje, „Bitutės“ lopšelyje-darželyje penktadienį surengta žiemos pramoga. Šį renginį organizatoriai skyrė Vaiko emocinės gerovės metams.

Sniegas vaikams sukelia daug džiaugsmo, pasiūlo įvairių lauko žaidimų galimybę, tačiau šiemet jo nėra. O kuo galima pakeisti sniegą? „Bitutėje“ buvo išbandytos įvairios alternatyvos, o renginio organizatoriai neabejojo – svarbiausia – geros emocijos ir kuo aktyvesnis visų dalyvavimas.
Žiemos pramogos vedėjos pelytės visus – didelius ir mažus – pakvietė sukurti baltų balionų pusnį. Pasidžiaugėme išties įspūdingu vaizdu ir jį įamžinome.
„Bitutės“ ugdytiniai kartu su pelytėmis šoko baltų balionų šokį, dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse, estafetėse su balionais. Buvo išbandyta ir kitokių pramogų: vyresnieji mėtėsi gniūžtėmis iš popieriaus, mėtė jas į taikinius, apskrituose lankuose „lipdė“ sniego senį. Mažieji piešė ant balionų šypsenas, snaiges, palinkėjimus žiemai. Buvo galima piešti ir ant… sniego. Nemanykite, kad tai klaida. Mes neapsirikome, sniego buvo. Tiesa, nedaug ir ne visur – šiai žiemos šventei „Bitutė“ pasigamino dirbtinio sniego.
Visus pramogos dalyvius Kiškis pavaišino kvapnia sveikuolių arbata. Džiaugėmės, kad žiemos pramoga kiekvienam sukėlė smagių emocijų, ja įrodėme, kad žiemos pramogos gali būti surengtos ir be sniego.
Mokytoja Simona BORUSEVIČIENĖ

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Nuotr. iš „Bitutės“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*