Brangs darželinukų maitinimas

Tėvai abejoja, ar, pabranginus darželinukų maitinimą, pagerės ir maisto kokybė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nuo balandžio mėnesio ketinama padidinti mėnesinį mokestį už lopšelius-darželius.
Švietimo skyriaus vadovas teigia, kad šios papildomos lėšos bus skirtos vaikų maitinimui pagerinti, o įvedamas kasdienis mokestis ugdymo reikmėms yra mažesnis nei anksčiau tėvų mokėti mokesčiai.
Dviejų Mažeikių rajono savivaldybės tarybos komitetų nariai šiam mokesčių didinimui pritarė, galutinį sprendimą priims rajono Taryba.
Kai kurie socialiniuose tinkluose diskutavę mažeikiškiai tėvai abejoja, kad vaikų maitinimo kokybė iš tiesų pagerės ir pavyks išvengti neplanuotų rinkliavų.

Ruošiantis kovo mėnesio Savivaldybės Tarybos posėdžiui, Švietimo, kultūros ir sporto bei Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetuose buvo svarstomas klausimas dėl mokesčio už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigose padidinimo.
Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus teigimu, mokestis didėja, nes reikia skirti daugiau pinigų vaikų maitinimui.
„Santarvė“ primena, kad vaikų maitinimo ikimokyklinio ugdymo įstaigose įkainiai Mažeikių rajono savivaldybės tarybos buvo patvirtinti 2013 metų pradžioje. Tuomet vaiko maitinimui lopšelio grupėje per dieną buvo numatyta skirti 1,52 euro, darželio grupėje – 1,69 euro.
Dabar siūloma įkainius padidinti, skiriant 2 eurus lopšelio grupę lankančio vaiko maitinimui, o darželio ir priešmokyklinę grupę lankančiajam – 2,5 euro per dieną.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto