Būkime pilietiški! Laimutė KAČERAUSKIENĖ Darbo partijos sąrašo lyderė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Brangūs mažeikiškiai!
Iki savivaldos rinkimų, kurie įvyks kovo 1 dieną, liko tik keletas dienų. Turiu pažymėti, kad šie savivaldos rinkimai – išskirtiniai. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje savivaldybių gyventojai turės galimybę apsispręsti, kas geriausiai gali atstovauti jų interesams, ir tiesiogiai rinkti merą.
Mero autoritetas ir kompetencija yra garantas, kad jausitės socialiai saugūs, gerbiami, vertinami. Tai – didelis ir reikšmingas žingsnis, plėtojant savivaldos demokratijos procesus.
Šie pokyčiai įrodo, kas mes esame brandi visuomenė, reiškianti savo valią, rinkdama ne tik Prezidentą ar Parlamentą, bet nuo šiol ir rajono vadovybę.
Tikiu, kad per šiuos rinkimus sulauksime kur kas didesnio Jūsų aktyvumo, nes pagaliau patys galite nuspręsti, ką norite matyti prie krašto vairo artimiausius ketverius metus.
Rinkimai – svarbi pilietiškumo išraiška, skatinanti visus aktyviau įsitraukti į šalies  valdymą bei patiems prisidėti kuriant stiprią savivaldą – tvirtos valstybės pagrindą.
Mielieji, tik nuo Jūsų priklauso, kas bus rajono lyderis, nuo kurio noro tarnauti žmonėms ir vizijos artimiausius metus priklausys viso krašto augimas ir gerovė.
Ateikite kovo 1-ają į rinkimus ir patys nuspręskite, ar gyvename ta pačia linkme, ar suteikiame Mažeikiams naują proveržį.
Nuoširdžiai Jums linkiu tikėjimo ir vienybės, teisingų pasirinkimų ir sėkmės.

3 Atsakymai į “Būkime pilietiški! Laimutė KAČERAUSKIENĖ Darbo partijos sąrašo lyderė”

  1. to čia tai bent parašė:

    Padorūs žmonės į Viktariuko partiją nestoja.

  2. čia tai bent parašė:

    Puiki moteris, šilto veido. Tikiu, kad stipriai pajudinsit vyrų kėdes. Sėkmės

  3. dainius parašė:

    as tikiuosi, kad jus laimesit linkiu stiprybes rinkimuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto