„Būkime pilietiški“ Virgilijus EIDIMTAS Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašo lyderis

Asmeninio albumo nuotrauka

Nors iki rinkimų sekmadienį liko vos keletas dienų, tačiau neabejoju, kad ne kiekvienas mažeikiškis į klausimą, ar eis balsuoti, atsakytų teigiamai.
Partija, rinkimai, savivalda… Kai kuriems žmonėms šios sąvokios asocijuojasi tik su politika, tuo tarpu rinkimus ignoruojantys gyventojai bando save laikyti apolitiškais.
Nesutinku su taip nusiteikusiais žmonėmis. Nors ir kaip banaliai skamba, tačiau balsavimas yra  pilietinė pareiga prisidėti prie vietos valdžios formavimo. Tuo labiau kad šiemet patys tiesiogiai rinksime ir merą, ne tik Savivaldybės tarybą.
Galbūt tu esi pavargęs nuo politikų pažadų, politinių rietenų, nuo sunkmečio, tačiau nepatingėk nueiti iki rinkimų apylinkės. Nepraleisk šito šanso pareikšti savo nuomonę.
Pastebėjau, kad dažniausiai viskuo nepatenkinti, keiksnoja valdžią ir rinkėjus, kad ne tuos išrinko, tie, kurie rinkimų dieną pradrybsojo lovoje ar maukė alų. Ar tokie turi teisę moralizuoti, jeigu nė piršto nepajudino, kad kas pasikeistų?
Be abejo, man galėtų paprieštarauti tie, kurių populiariausia frazė – „aš nieko nepakeisiu“. Bet įsivaizduokime, kas nutiktų, jeigu taip galvotų visi per 40 tūkstančių rinkėjų? Kieno atstovus matytume savivaldoje?
Į rinkimus ateiti svarbu tam, kad Tarybos nario ir mero kėdę užimtų daugumos rinkėjų atstovas. Darbas Taryboje nėra toks menkavertis – čia priimami visam rajonui, kiekvienam gyventojui svarbūs sprendimai.
Galbūt kandidatų į mero postą galėtų būti ir daugiau – rinkėjams būtų lengviau apsispręsti. Tačiau Tarybos nario mandato siekia per du šimtus kandidatų – rinktis yra iš ko.
Svarbu, nebūk abejingas ir pareikšk savo nuomonę!

10 Atsakymų į “„Būkime pilietiški“ Virgilijus EIDIMTAS Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašo lyderis”

 1. mazeikietis parašė:

  eidimtai ,bezdzionzmogi ,ar nepastebejai ,kad tavo snukis ant tvoros buvo supjaustytas kelis kartus ,tai reiskia ,kad taves mazeikieciai nekencia kaip suns ,o tu verziesi per tvora ,zinok ,kad prievarta mylimas nebusi ,nors isverstskuriai tave ir palaiko

 2. Mažeikietė parašė:

  Kodėl nebuvote kultūros centre ,kur buvo susirinkę visi kandidatai.Jums pone buvo pateikta net klausimų,norite būti meru ,o bijote susitikti su žmonėmis

 3. mazeikietis parašė:

  eidimtai ,tu isivaizduoji ,kad esi pats graziausias Mazeikiuose ,todel iskabinai simtus savo snukiu ant visu Mazeikiu tvoru ,o is tikruju tavo fizionomija pati slyksciausia is visu kandidatu ,vien uz tai tu negali buti meru ,nes lankytojai bijos uzeiti i tavo urva

 4. to taip parašė:

  Negi manote, kad žmogus nesugebantis dorai ir sąžiningai tvarkyti savo verslo, sugebės dorai ir sąžiningai vadovauti miestui? Labai jau primena kitą panašų veikėją, Rancą, prieš keletą metų taip pat agresyviai bandžiusį patekti į valdžią.

 5. parašė:

  Nu bet jau akis tai labai negražiai ,,fotošopino“ , apvedžiojo barbine rūžava spalva. Ir gavosi BARBINAS su rūžavomis akytėmis ir tos pačios spalvos lūpytėmis. :)

 6. mzk parašė:

  Teisingai V.Sungaila rašė- šis tipas parsiduoda urmu. Apipylė Mažeikius plakatais, norėdamas, kad visi matytų. Taip prieš keturis metus elgėsi „Saurida“, bet gavo priešingą rezultatą. Įdomu, ar tai nepakenks ir šiam veikėjui? Negaliu jo net matyti. Ar neužtenka uždarbio iš kuro?

 7. Taip parašė:

  balsuosim,ir jis bus MAZEIKIU MERAS !

 8. O varge... parašė:

  Pamačius liberalų sąjūdžio šūkį „Viskas bus gerai“ ir šalia šito veikėjo atvaizdą, supranti, kad gerai tikrai nebus:-) Bent jau Mažeikiuose. Labai jau šis kandidatas su sąžine nesutaria.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  nu tik ne šitas….

 10. Tai tikrai parašė:

  Ateisiu ir balsuosiu.Tegu nesupyksta moteriškės.Nuo seno priimta,kad geriau vadovauja vyrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto