„Buratine“ paminėta Pasaulinė gyvūnijos diena

Nuotrauka iš darželio archyvo

Trečiadienį lopšelyje-darželyje „Buratinas“ vyko metodinis edukacinis renginys-akcija: „Padėkime mažosioms pėdutėms…“.
Renginio idėja – padėti Mažeikių gyvūnų globos draugijos augintiniams. Akcijoje dalyvavo ir maistą gyvūnams rinko visa darželio bendruomenė. Renginio metu auklėtoja metodininkė susirinkusius vaikus pasveikino ir pristatė šią svarbią Pasaulinę gyvūnų dieną. Į šventę atskubėjo ir Katytė Murklytė. Ji ieškojo kačiukų darželio, o rado nuostabų lopšelio-darželio „Buratinas“ vaikų būrį.
Renginyje apsilankė Gintarė Punytė, darbuotoja iš Mažeikių gyvūnų globos draugijos. Ji įdomiai ir žaismingai vaikams pristatė tai, kaip gyvūnėliai gyvena globos namuose, kokia jiems reikalinga pagalba.
Šventės metu vaikai šoko, dainavo, išgirdo pasakojimų apie gyvūnus iš priešmokyklinių grupių vaikų. Žaidė smagų muzikinį žaidimą.
Labai įdomu buvo visiems kartu piešti ant ištiestų tapetų. Vaikai piešė mylimus gyvūnėlius, gamtą, namus. Šiuos piešinius padovanojome Mažeikių gyvūnų globos draugijos darbuotojams.
Visi suprantame žmogaus ir gamtos ryšio svarbą ir tai, kad, bendraudami su gyvūnais, vaikai įgauna svarbių socialinių įgūdžių (pagarbos, tolerancijos, dėmesio kitiems žmonėms).

Nuotrauka iš darželio archyvo

Šio nuostabaus ir prasmingo renginio kulminacija – su savo šeimininku (policijos pareigūnu) atvykęs šuo Grantas. Vaikai pateikė klausimų policijos pareigūnui, galėjo stebėti šuns atliekamus triukus bei komandas ir net jį paglostyti.
Džiaugiamės prasmingais, pagarbą, meilę gamtai ir gyvūnų pasauliui ugdančiais renginiais, akcijomis.
Tikimės ir kitų susitikimų.
Jūratė GINTALIENĖ,
Jūratė DAČKAUSKIENĖ,
Auklėtojos metodininkės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*