„Buratine“ – popietė, skirta knygoms

Asmeninio archyvo nuotr.

Knyga – tai tylus ir patikimas draugas. Jai ketvirtadienį visą popietę skyrė lopšelio-darželio „Buratinas“ vyresniųjų ir priešmokyklinių grupių vaikai.
Jie pristatė mėgstamiausias knygas, pasakojo apie įdomiausius veikėjus, diskutavo apie knygos naudą. 10 grupės vaikai suvaidino inscenizaciją pagal Vladimiro Bernotaičio pasaką „Stebuklingas kopūstas“. Ugdytinis Raigardas Barkauskas papasakojo, kad knyga „Gražiausios pasaulio pasakos“ yra pati įdomiausia 11 darželio grupės vaikams. Iš šios knygos auklėtoja kasdien prieš miegą skaito jiems pasakėles.
Vaikus stebino, kad „Buratinas“ (auklėtoja Irena Veselienė) nemoka skaityti ir nežino, kad knygeles reikia susitvarkyti ir jas gerbti. Jie pasakojo, ko moko knygelės: gerumo, draugiškumo; knygos pamoko, pabara ir pataria.
Kiekvienas vaikas iš namų atsinešė po knygelę ir sporto salėje buvo organizuota ,,Knygų mugė“. Renginio pabaigoje „Knygų mugėje“ vaikai apžiūrėjo knygeles, džiaugėsi iliustracijomis, dalijosi įspūdžiais, rinkosi labiausiai patinkančią knygelę. Mainai įvyko, vaikai grįžo patenkinti, nešini naujomis knygomis.

Informavo renginio organizatorės, priešmokyklinio ugdymo pedagogės
Irena Veselienė ir Liudmila Ligeikienė

Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto