Burbos skvere – artėjančių Velykų pranašai

Autorės nuotr.

Antradienio popietę Mažeikiuose, V. Burbos skvere, šventiniam velykiniam laikotarpiui buvo įkurdintas margutis. Jį ir skvere esančius medžius savo rankomis kurtomis dekoracijomis papuošė klubo „Mano namai“ narės.

Mažeikių klubo „Mano namai“ nariai jau ne pirmus metus globoja vadinamąjį V. Burbos skverelį ir čia įgyvendina savo kūrybines idėjas. Visiems jiems įgyvendinti naudojamos gamtinės medžiagos: augalų šakos, žiedai, lapai ir pan.
Kasmet prieš Kalėdas čia pinamas ir puošiamas didysis advento vainikas. Prieš Velykas skverelyje įkurdinami įvairūs šventiniai akcentai bei kompozicijos. Pavyzdžiui, ankstesniais metais skverelyje klubo narės eksponavo didžiules verbas, paukščius.
Šiemet pagrindiniu papuošimų akcentu tapo artėjančių švenčių simbolis – margutis. O ant medžių buvo įtaisytos įvairios kompozicijos.

Autorės nuotr.

Paskutinis klubo narių suorganizuotas renginys buvo žemės ir aplinkos meno paroda „Gamtoje iš gamtos“, vykusi praėjusių metų spalį.
Antradienį Burbos skvere didįjį velykinį margutį puošusios klubo narės sakė, kad per žiemą ir užsitęsusį karantiną neliūdėjo, nes turėjo veiklos – mąstė, kaip nustebinti, pradžiuginti mažeikiškius, kokius velykinius papuošimus kurti.
Mažeikiškių teigimu, klubui reikėtų naujų jėgų. Todėl kviečia prie jų prisijungti žmones, kuriems nesvetima kūryba, žemės menas, floristika.

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto